Derby je NAŠE!! Zábřeh si odváží debakl…

FK MOHELNICE – SK SULKO ZÁBŘEH 8:2 (4:1)
Střelci: 3x Ryba, 2x Cikryt, Kozěla, Kuba, Pospíšil – Nízký, Okleštěk
Rozhodčí: Jurčák, Dorušák, Němec, Delegát: Žák. Diváci: 150.

Sestava FK Mohelnice: Hora – Vokoun (80. Brulík), Kuba, Pinkava, Knýř – Kožela (71. Cikryt), Fišara “C”, Pauliny, Nantl, Srdýnko – Ryba (82. Pospíšil)

Hodnocení trenéra Romana Kubu: “Dnešní zápas rozhodlo prvních 10.minut, kdy jsme dali 3 rychlé góly. Takový nástup jsem tady, za 11 let co zde působím, ještě nezažil. To musí zamávat s každým týmem. V 1. poločase jsme sice ještě inkasovali, ale hned v zápětí jsme dobře reagovali a šli tak do kabin s vedením o 3 góly. Ve druhém poločase jsme ještě 4 góly přidali a nakonec z toho bylo jednoznačné vítězství. Soupeř nám několik gólu ulehčil vlastními chybami, které ale vznikly na základě našeho dobrého napadání a naší aktivity. Předchozí zápasy jsme herně nijak nepropadli, ale bohužel ani v jednom zápase jsme se nesešli v nejsilnější sestavě. Před dnešním zápasem jsme si nějaké věci mezi sebou vyříkali. Navíc jsem se dnes rozhodl odstoupit z pozice kapitána a chtěl jsem, aby si tým zvolil do budoucna nového vůdce. Pro hráče to mohl dobrý impuls. Já samozřejmě budu pokračovat nadále jako hráč až do doby, kdy budu týmu na hřišti prospěšný, ale chci aby kabina pomalu začala fungovat více samostatně. Dnešní výsledek je pro Zábřeh krutý, ale my nebudeme lítat v oblacích. Ano dnešní zápas se nám gólově nadmíru povedl užijem si to, ale v pondělí už se připravujeme na další utkání s Želatovicemi, kde budeme chtít urvat 3 body z venku.”