ZE ŠTERNBERKU BEZ BODU

A – muži po dobrém výkonu bohužel nepřivezli ani bod.

Sestava: Brulík,Vokoun(Šmirg),Kuba,Pinkava,Linhart,Čank,Knýř,Fišara,Srdýnko,Ryba(77.Pospíšil),Pauliny,

Hodnocení Trenéra Romana Kuby:

Kluky musím za první poločas pochválit, druhý poločas už z naší strany nebyl tak dobrý, ale v kontextu celého utkání jsem byl s naším výkonem spokojený.

Na zápas jsme z různých důvodů neměli k dispozici 4 hráče, kteří hráli minulý zápas v základní sestavě. V brance pak musel nastoupit Ondřej Brulík, který normálně hraje na pozici útočníka v dorostenecké kategorii. Za stavu 0-0 jsme měli dvě velké šance na to jít v zápase do vedení, ale nedali jsme, naopak soupeř nás z první větší šance potrestal a vedl 1-0. I přesto jsme celý první poločas hráli víc než vyrovnanou partii a vytvořili si další příležitosti k vyrovnání, bohužel hráči golové situace neřešili dobře. Druhý poločas už jsme se nedostávali tolik do hry a hodně jsme kazili. Utkání rozhodl druhý gól, který jsme inkasovali ze standardní situace, po něm už jsme nedokázali správně reagovat. I když jsme dnes nebodovali, musím kluky pochválit. Jsem rád, že ti, kteří dnes nastoupili, si řekli svým výkonem o základní sestavu i v příštích zápasech.  Zvlášť pak musím vyzvednout Ondřeje Brulíka, který se s tím popasoval výborně, navíc v posledních minutách zneškodnil i penaltu.