Na úvod prohra s Medlovem po penaltách

FK MOHELNICE – FK MEDLOV 2:3p.
26. Fišara, 85. Kuba – 42. Mikuta, 55. Sedláček, ŽK: 62. Linhart, 73. Cikryt, 76. Knýř – 14. Klos
120 diváků, Rozhodčí: Štětka Zdeněk, Matulík Radek, Kopecký David. Delegát: Langhammer Luděk

Sestava FKM: Hora – Čank, Kuba”C”, Pinkava, Linhart – Vokoun (60. Knýř), Cikryt (77. Pauliny), Fišara, Nantl, Srdýnko – Kožela

Hodnocení trenéra Romana Kubu: Dnešní zápas podle mého názoru skončil spravedlivou remízou a Medlov byl v penaltovém rozstřelu šťastnější. V 1.poločase jsme měli více ze hry my, ale i Medlov měl 2-3 nebezpečné šance, které neproměnil. Mrzí mě, že jsme inkasovali vyrovnávací gól ve 42.minutě. Poločas jsme měli dohrát bez gólu. Ve druhém poločase jsme tahali za kratší konec, soupeř se dostal po našem zaváhání do vedení a to nám na sebevědomí moc nepřidalo. V následujících 15 – 20 minutách měl Medlov možnosti zápas definitivně rozhodnout, ale skvěle nás podržel golman Hora. Následně nám rozhodčí asi odpustil penaltu, tím jsme přežili to nejhorší a v závěru zápasu se nám podařilo v 85. min. vyrovnat. Nebýt nakonec brankáře hostí, který hned v zápětí po vyrovnání vytáhl skvělý zákrok proti střele Kuby, tak jsme zápas mohli zvládnout za 3 body. Ale jak již jsem řekl hned na začátku, podle průběhu zápasu a šancí na obouch stranách byla remíza z mého pohledu spravedlivá.