Výsledky dohrávek v tomto týdnu

Dovolte mi milí fanoušci, abych Vás informoval o výsledcích utkání, které se odehrály v tomto týdnu. Své zápasy sehrála mladší přípravka, mladší a starší žáci a víkendové utkání dohrávali i muži.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA zajížděla na půdu Sudkova, který je v letošní sezóně zatím neporažen. Nic se tomu nezměnilo i po našem utkání, ve kterém chlapci prohráli poměrně jednoznačně 23 : 3.

Hodnocení asistenta trenéra Martina Chudáčka: „Naši kluci se postavili zatím neporaženému soupeři. Výsledek vypadá jednoznačně, ale musíme vzít v potaz, že zápasu se účastnili věkem mnohem mladší chlapci, jelikož ti starší jsou se školou na Škole v přírodě. Pro naše mladší kluky to byla těžká zkouška a rozhodně nezklamali, v budoucnu se jim takové utkání bude hodit.“

Sokol Sudkov – FK MOHELNICE 23 : 3

Střelci: Dominik Chudáček, Jakub Michalčák, Vítek Wolf

MLADŠÍ ŽÁCI nastoupili k domácímu utkání proti týmu z Olšan. Se soupeřem si poradili a vyhráli 6 : 1.

Hodnocení trenéra Martina Petříka: „Zápas s Olšany u Prostějova jsme opět začali s velkou aktivitou a snahou presovat soupeře hned při rozehrávce. Hráči pomalu začínají chápat, jak se na hřišti chovat a co po nich, byť je to nesmírně náročené, požadujeme. Výsledkem toho je, celkově již ve třetím zápase za sebou, zlepšený herní projev, hráči si mnohem více věří, lépe kombinujeme a to vše se odráží i v celkových výsledcích. Musíme celé mužstvo pochválit za aktivitu a snahu hrát fotbal. V naší hře je stále mnoho nepřesností a chyb, ale ze hry máme mnohem více radosti. Aktivní hrou jsme si vypracovali rychlý náskok 3:0 a soupeře trochu zaskočili. Olšany jsou jedny z lepších družstev, které chtějí hrát fotbal a k vidění byl celkem pohledný fotbal na obou stranách. Do druhé půle se obraz hry nezměnil, podařilo se nám skóré navýšit až na 6:0 a bohužel i splálit mnoho čistých brankovýách příležitostí. Soupeř už jen snížil na konečných 6:1. Celkově jsme zaslouženě vyhráli, je potřeba však nadále tvrdě pracovat a zlepšovat se. Velká pochvala patří všem hráčům i rodičům za povzbuzování.“

FK MOHELNICE – Sokol Olšany 6 : 1

Střelci: 4x Ondřej Bernatík, Jakub Oharek, Marek Petřík

STARŠÍ ŽÁCI stejně jako mladší žáci hráli proti Olšanům, bohužel se nepodařil zopakovat výkon našich mladších spoluhráčů a se soupeřem jsme po penaltách prohráli.

Hodnocení trenérské dvojice J+J Mikešů: „Celý zápas jsme měli balón pod kontrolou spíše my, ale chybělo nám dnes více štěstí a rozhodnosti v koncovce. V první půli udeřil soupeř. Hráč kterému jsme nechali prostor v šestnáctce, trefil přesně k tyči. Poté náš tlak vedl ke dvěma brankám. Nejprve dorazil Vaňourek po nebezpečném závaru u soupeřovi brány. Následně krásnou střelou pod břevno zvýšil Mikeš na 2:1. Ve druhé půli nás Olšany potrestali. Neproměnili jsme krásně rozjeté akce a naopak soupeř srovnal. Nakonec rozhodla penaltová loterie ve které jsme prohráli, ale to nic nemění na tom, že šlo o pěkný zápas plný zajímavého fotbalu. Další důležitou věcí bylo to, že jsme byli kompletní a to nám dělá také velkou radost.“

FK MOHELNICE – Sokol Olšany 2 : 3 n. p.

Střelci: Petr Vaňourek, Mikuláš Mikeš

MUŽI dohrávali víkendových zápas v úterý proti celku z Litovle. Utkání se nám vůbec nepovedlo a prohráli jsme zcela zaslouženě 0:2.

Hodnocení trenéra Romana Kubu: „Litovel byla po celý zápas lepším týmem, my jsem si vypracovali snad jen jednu gólovou příležitost. Ani nebudu zacházet vic do podrobnosti, protože bych se v hodnocení zápasu stále opakoval. Teď nám chybí větší sebevědomí a odhodlanost se o výsledek více porvat.“

Tatran Litovel – FK MOHELNICE 2 : 0