Dorostenci po divoké přestřelce porazili Chválkovice

FK Mohelnice – SK Chválkovice  7 : 5  (7 : 3)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 5. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s dorostenci SK Chválkovice v poměru 7 : 5. Zápas otevřel rychlý gól hostů, už v 10. minutě to bylo po vyrovnávacím gólu Petra Čanka 2 : 2 a po skončení prvního poločasu 7 : 3 v náš prospěch. Hosté ve druhém poločasu naše vedení dotahovali, ale na víc než pět gólů jim to nestačilo, a tak zápas skončil naším vítězstvím v poměru 7 : 5.

Jan Vymlátil, trenér našeho dorostu, nám po zápase řekl: „Byl to dost bláznivý zápas. Hned na počátku zápasu jsme dostali gól, na který se nám podařilo odpovědět, aby se potom hosté dostali opět do rychlého vedení. Do přestávky jsme dali dalších pět gólů a po ní jsme se už neprosadili, když hosté skórovali dvakrát. Určitě mě dnes potěšila útočná fáze naší hry. S obranami, které na obou stranách hořely, to samozřejmě bylo o dost horší. Zápas se hrál na mokrém povrchu, který balón zrychloval, což napomáhalo průnikům a vstřelování gólů. Z hlediska fyzičky hráčů to dnes bylo velmi dobré, i když mnozí z nich měli za sebou sobotní zápas v Postřelmově.“

Góly FK Mohelnice: 5. Mayer František, 10. Čank Petr, 14. a 20. Kubíček Tomáš, 29. a 39. Schön David, 41. Zapletal Patrik,

Sestava FK Mohelnice: Doležal – Kubíček, Coufal, Václavík, Čank, Pospíšil, Petruška, Míchal, Mayer, Schön, Zapletal – Kamlar, Šváb, Nantl, Strupek.

Odkaz na video ze zápasu