Náš klub se účastnil prestižního E.ON Junior Cupu 2017

V sobotu 20. května se v Litovli uskutečnil v pořadí šestý kvalifikační turnaj E.ON Junior Cupu 2017. Celkem se jedná o 10 turnajů v různých městech a každý v jiném termínu. Je to nejvýznamnější turnaj desetiletých hráčů v České republice, to znamená ročníky 2007 a mladší. Této kvalifikace prestižního turnaje se zúčastnil i náš klub pod vedením trenérů Martina Petříka a Milana Appla. Celkem bylo v Litovli přihlášeno 20 týmů z různých částí naší republiky. Hrálo se systémem 7 + 1 + 5 hráčů na střídání. Týmy byly rozděleny do čtyř skupin po pěti, hrál každý s každým, první tři týmy z každé skupiny postoupily do dvou nadstavbových skupin (E a F) po šesti, ze kterých první dva z každé skupiny hrály semifinále. Týmy na čtvrtých a pátých místech základních skupin postoupily do nadstavby o umístění, byly to také dvě skupiny, ale po čtyřech (G pro týmy na čtvrtých místech a H na pátých místech). Celkový vítěz tohoto turnaje postoupil do Velkého finále, které se odehraje 8. – 10. září v Roudném.

Náš tým byl nalosován do základní  skupiny A, kde se střetl s těmito soupeři:

TJ Moravan Lednice, 1. HFK Olomouc, FK Slavonín a FC Kostelec na Hané

Výsledky naší základní skupiny:

TJ Moravan Lednice – FK Mohelnice 1 : 0

HFK Olomouc – FC Kostelec na Hané 3 : 1

FK Slavonín – TJ Moravan Lednice 0 : 0

FK Mohelnice – 1.HFK Olomouc 0 : 5

FK Slavonín – FC Kostelec na Hané 0 : 1

TJ Moravan Lednice – 1.HFK Olomouc 2 : 4

FK Mohelnice – FK Slavonín 0 : 0

FC Kostelec na Hané – TJ Moravan Lednice 2 : 1

1.HFK Olomouc – FK Slavonín 0 : 0

FC Kostelec na Hané – FK Mohelnice 1 : 2

Tabulka skupiny A:

1. 1.HFK Olomouc 4 3 1 0 12:3 10
2. FC Kostelec na Hané 4 2 0 2 5:6 6
3. TJ Moravan Lednice 4 1 1 2 4:6 4
4. FK Mohelnice 4 1 1 2 2:7 4
5. FK Slavonín 4 0 3 1 0:1 3

Náš tým tedy postoupil do nadstavbové části o umístění, kde se ve skupině G potkal s těmito soupeři:

FK Němčice nad Hanou, TJ Valašské Meziříčí, FK SK Bosonohy

Výsledky naší skupiny:

FK Mohelnice – FK Němčice nad Hanou 3 : 0

FK SK Bosonohy – TJ Valašské Meziříčí 2 : 0

FK Mohelnice – TJ Valašské Meziříčí 0 : 0

FK SK Bosonohy – FK Němčice nad Hanou 2 : 0

FK Mohelnice – FK SK Bosonohy 2 : 1

TJ Valašské Meziříčí – FK Němčice nad Hanou 0 : 0

Tabulka skupiny G (o 13. – 16. místo):
13. FK Mohelnice 3 2 1 0 5:1 7
14. FK SK Bosonohy 3 2 0 1 5:2 6
15. TJ Valašské Meziříčí 3 0 2 1 0:2 2
16. FK Němčice nad Hanou 3 0 1 2 0:5 1

Mohelnice tedy skončila v turnaji na 13. místě.  V turnaji na nás nastoupili: Daniel Kopa, Ondřej Kacr, Martin Kutlák, Petr Kovář, Ladislav Pavlík, Karel Strouhal, Petr Fiala, Ondřej Karafiát, Samuel Linhart, Jakub Oharek, Matěj Petřík, David Till

Celkovým vítězem tohoto kvalifikačního turnaje se stal FK Šumperk, který ve finále porazil HFK Olomouc 1 : 0 a postoupil do Velkého finále. Všechny týmy obdržely pohár a každý hráč diplom i originální míč Puma.

 

 

 

 

 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *