Starší žáci znovu vysoko vyhráli, mladší A zvítězili také, ale těsně

Naši žáci dnes dopoledne nastoupily k zápasům 26. kola krajského přeboru, ve kterých hostili Dub nad Moravou. Starší žáci s 63 body hájili sedmibodový náskok na čele tabulky, hosté byli před zápasem třináctí s patnácti body. Karty byly tedy rozdány poměrně jasně. Skóre otevřel ve 14. minutě Tomáš Kubíček. Zápas se zlomil okolo 29. minuty po trefě Tobiáše Sokeleho, protože ho za dvě minuty následoval Ondra Brulík a v poslední minutě první půle (35. minuta) i Kuba Václavík. Poločas tedy 4 : 0 pro domácí. Ve druhé půli zvýšil na 5 : 0 Rosťa Nantl, po něm i Patrik Zapletal, a když hosté v 55. minutě dovršili svůj zmar vlastním gólem, bylo to 7 : 0. Poslední branku přidal hostům na cestu Ondra Brulík, který dal svůj druhý gól v utkání. Po výhře 8 : 0 kluci udrželi zmiňovaný náskok v čele, Černovír totiž také v tomto kole vyhrál – v Konici 3 : 1.

Mladší žáci A byli před zápasem devátí se 30 body, hosté jedenáctí s 21 body. takže se čekal mnohem vyrovnanější duel. Ve 14. minutě se kluci dostali do vedení, když se prosadil Kuba Hloch. Potom se střelci na obou stranách na dlouho odmlčeli a další branka podla ve druhé půli a to až ve 48. minutě, kdy naše vedení pojistil Míra Horníček. Hosté 5 minut před koncem snížili zásluhou Látala, ale víc už nestihli a tak se kluci radují z vydřené výhry 2 : 1. V tabulce nic nového – 9. místo, 33 bodů, ztráta 5 bodů na osmý Slavonín.

Krajský přebor žáků – 26. kolo

Starší

FK Mohelnice – TJ Sokol Dub nad Moravou 8 : 0 (4 : 0)

branky Mohelnice: 31. a 60. Brulík, 14. Kubíček, 29. Sokele, 35. Václavík, 42. Nantl, 47. P. Zapletal, 55. vlastní