Dorostenci rozdrtili Chválkovice 10 : 1

FK Mohelnice – SK Chválkovice  10 : 1  (5 : 0)

Naši dorostenci sehráli včera dopoledne zápas 22. kola krajského přeboru, kdy na domácím stadionu přivítali předposlední, dvanácté Chválkovice, které dosud nasbíraly pouhých 10 bodů. A tak favorit západu byl jasný, i když neradno podceňovat každého soupeře. Zápas nakonec skončil vysokým vítězstvím 10 : 1, po poločase 5 : 0. Můžeme říct, že o osudu zápasu bylo rozhodnuto během prvních 15 minut. A můžeme také určitě říct, že naši kluci svého soupeře převýšili po všech stránkách. Ale nejvíc nás může těšit skutečnost, že se kluci po minulém nevydařeném zápase s Konicí zvedli a tentokrát chodili tak, jak měli, i do zakončení. Ve druhém poločase dostali šanci i kluci mimo základní sestavu a také, jako sestava v prvním poločase, dali soupeři pět pěkných gólů. Tomu se podařil čestný úspěch až na samém konci zápasu. Příští sobotu venku nás čeká snad nejtěžší zápas jara, protože jedeme na půdu v tabulce prvního Chomoutova.

Góly FK Mohelnice: 6. Mayer František, 10. Srdýnko Martin, 13. Svoboda Jakub, 38. Svoboda Jakub, 40. Dočekal Oldřich, 53. Kamlar Jan, 57. Kamlar Jan, 61. Linhart Josef, 64. Srdýnko Martin, 71. Petruška Marek