Starší přípravka smetla Maletín, mladší přehrála Loštice

Naše přípravky sehrály dnes odpoledne další zápasy okresního přeboru. Starší přípravka přivítala v 18. kole jedenáctý Maletín. I když i hosté měli pár nebezpečných střel, jednou nastřelili i tyčku a Ondra Kacr přispěl několika zásahy, kluci byli fotbalovější a nakonec vyhráli vysoko 20 : 1, po poločase 12 : 0. Hosté se čestného úspěchu dočkali za stavu 15 : 0. Po tomto kole stále ztrácejí 3 body na Šumperk C. Další zápas odehrají hned zítra, kdy ve 12. kole jedou do Sudkova.

Mladší přípravka hostila v 16. kole šesté Loštice. A připsala si další 3 body po výhře 11 : 1, po poločase 3 : 0. Po dnešku se se 30 body bodově srovnala se třetími Štíty, které ale mají středeční dohrávku s prvním Sudkovem k dobru a ztrácí už pouze bod na Šumperk, který překvapivě prohrál v Obědném.

Okresní přebor přípravek

Starší – 18. kolo

FK Mohelnice – 1.FC Maletín  20 : 1  (12 : 0)

branky Mohelnice: Riffler 6, Kovář P. 4, Kopa 4, Kutlák 3. Damajka, Horák, Karafiát

Mladší . 16. kolo

FK Mohelnice – SK Loštice 1923  11 : 1  (3 : 0)

branky Mohelnice: Fiala 4, Oharek 2, Linhart S., Kovář J., Petřík , Karger, Uhlík