Mladší žáci B a přípravky zvládli dohrávky

Dnes odpoledne se na umělé trávě Městského stadionu odehrály hned tři zápasy najednou. A všechny skončily úspěchem našich družstev. Mladší žáci B měli před sebou odložené utkání 15. kola okresního přeboru se Sudkovem, starší a mladší přípravka taktéž dohrávaná utkání s Rovenskem (16. a 14. kolo). Všechna utkání by se dala shrnout asi tak, že naši kluci v nich byli lepší a zaslouženě zvítězili. Béčko mladších žáků zvítězilo 6 : 1 po dvou brankách Jonáše Juříka, jednu přidali Denis Veselý, Max Linhart, Miroslav Horníček a Kuba Hloch. Po této dohrávce zvýšilo naše družstvo náskok na čele tabulky před Leštinou na 6 bodů. (Mohelnice 33 – Leština 27)

Okresní přebor mladších žáků – 15. kolo

FK Mohelnice B – TJ Sokol Sudkov  6 : 1  (3 : 0)

branky Mohelnice: JJuřík 2, Veselý, M. Linhart, Hloch, Horníček

Přípravky si se svými soupeři doslova pohrály. Starší zvítězila 29 : 1, mladší pak 18 : 0. Starší přípravka tímto vítězstvím stáhla náskok v tabulce na vedoucí Šumperk C na 3 body, naši mají 39 bodů, Šumperk 42. Mladší přípravka je na 4. místě se 24 body, o 4 body za Šumperkem A.

Okresní přebor přípravek

Starší – 16. kolo

FK Mohelnice – FC Rovensko  29 : 1  (12 : 1)

branky Mohelnice: Riffler 8, Kopa 6, Karafiát 4, P. Kovář 4, Damajka 3, Kacr, Strouhal, Horáček, Kutlák