Těsná výhra dorostenců s Přerovem

FK Mohelnice – KMK Zubr Přerov  3 : 2  (3 : 0)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 18. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s dorostenci KMK Zubr Přerov v poměru 3 : 2. Tentokrát to bylo velmi těsné. V prvním poločase šlo přitom všechno hladce. Kluci soupeře jasně přehrávali a ke třem vstřeleným gólům neproměnili ještě další šance. I po drtivou většinu druhého poločasu si naši hráči vedli nadmíru dobře. Na konci zápasu však přišlo podcenění soupeře, tomu se podařilo dát v 87. a 88. minutě dva rychlé góly a my se museli o výsledek obávat. Nakonec se nám podařilo těsný výsledek uhájit a získat všechny tři body. Po zápase jsme na 3. místě tabulky Krajského přeboru Olomouckého kraje s 39 body.

Góly FK Mohelnice: 3. Dočekal Oldřich, 20. Srdýnko Martin, 40. Schön David
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Coufal, Rozsypal, Mayer, Petrecký, Petruška, Svoboda, Schön, Srdýnko, Linhart, Kamlar, Dočekal, Šváb, Čank, Malík, Doležal