Starší a mladší žáci A hostili Černovír, mladší žáci B vyhráli v Lošticích

V dalším kole krajského přeboru, už dvaadvacátém, hostili naši žáci dnes dopoledne chlapce z Černovíru.  Starší žáci měli před sebou velkou výzvu, protože se střetl první a druhý tým tabulky. Před zápasem měl náš tým 48 bodů, soupeř jen o 4 méně, a tak se čekal vyrovnaný průběh. Začátek našemu týmu vyšel skvěle. Ve 4. minutě Ondra Brulík zatáhl balon po pravé straně až do pokutového území, jeho střelu hostující brankář neudržel a Tobiáš Sokele nás z dorážky poslal do vedení. V první půlce byli naši kluci lepším týmem, a když se k Tobiášovi přidali ještě Rosťa Nantl a Patrik Zapletal, tak to v 22. minutě bylo 3 : 0. Jenže tak jednoduché to nebylo. Nejdříve jeden z hostujících hráčů po přihrávce do vápna překopl prázdnou bránu, ale pět minut před pauzou se už hostě radovali, kdy po úniku snížil Hanus.  Poločas tedy 3 : 1. Do druhé půlky vstoupili aktivněji hosté a když se ve 43. minutě trefil Dittmer, bylo to jenom o gól. Naštěstí se hned po rozehrávce trefil Tomáš Kubíček a zdálo se, že bude klid. Ale nebyl. Za další dvě minuty totiž hosté kopali kousek od našeho vápna přímý kop, brankář si stoupl za zeď, kterou si navíc špatně postavil, takže nechal půlku brány odkrytou. A přesně tam se trefil Dittmer. Dal svůj druhý gól v zápase a hosté měli asi 25 minut na vyrovnání. I když nás v závěru Černovír zatlačil, žádnou další šanci neproměnil, a protože my také ne, skončil zápas naším vítězstvím 4 : 3. Po tomto zápase jsme zvýšili náskok v čele na 7 bodů, soupeř má ale odehraný o zápas méně. Mladší žáci své starší kluky nenapodobili a prohráli se stejným soupeřem 0 : 4, když poločas skončil bez branek. Po tomto kole jsou kluci stále na 9. místě se ziskem 27 bodů.

Krajský přebor žáků – 22. kolo

Starší

FK Mohelnice – TJ Slovan Černovír  4 : 3  (3 : 1)

Góly FK Mohelnice: 4. Sokele, 14. Nantl, 22. P. Zapletal, 44. Kubíček

Mladší

FK Mohelnice – TJ Slovan Černovír  0 : 4  (0 : 0)

Mladší žáci B hráli dnes odpoledne derby v Lošticích. Domácí se zásluhou Mikeše dostali do vedení, ale minutu před pauzou srovnal Matěj Vykydal.  Když se ve druhém poločase postupně trefili Petr Kovář, Štěpán Riffler a Dan Kopa, vedl náš tým 4 : 1. Domácí už pouze v poslední minutě snížili, a tak si kluci vezou domů výhru 4 : 2. Náš tým stále vede tabulku okresního přeboru se 30 body, o 3 body před Leštinou.

Okresní přebor žáků – 16. kolo

SK Loštice  – FK Mohelnice B  2 : 4  (1 : 1)

Góly FK Mohelnice: 29. Vykydal, 35. Kovář, 44. Riffler, 55. Kopa

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *