Dorostenci zvítězili nad Losinami

FK Mohelnice – TJ Sokol Lázně Velké Losiny  3 : 1  (2 : 1)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 17. kola Krajského přeboru s dorostenci TJ Sokol Lázně Velké Losiny v poměru 3 : 1. Tentokrát k nám přijel soupeř, se kterým jsme z posledních zápasů neměli vůbec dobrou bilanci, 0 : 9. A i tentokrát zápas nezačal dobře, protože se hosté už v 15. minutě prosadili, když na konci jejich útoku byla střela jednoho z jejich hráčů, která odrazila od tyčky do brány. Náš tým vyrovnal gólem Radka Maráka v 24. minutě, když využil nedorozumění mezi gólmanem a obránci. Do šaten se šlo za stavu 2 : 1 v náš prospěch po gólu Kuby Svobody. Náš tým přitom nevyužil další šance, ale i hosté hrozili. Od počátku druhého poločasu náš tým byl aktivnější, z čehož pramenily fauly hostů. Z jednoho takového byl nařízen trestný kop, který využil Jirka Šincl, 3 : 1. Tímto výsledkem zápas také skončil.