Žáci venku s Němčicemi

Starší
FK Němčice nad Hanou – FK Mohelnice  2 : 4  (1 : 2)

Mladší
FK Němčice nad Hanou – FK Mohelnice  1 : 8  (0 : 6)

Starší žáci zvítězili ve venkovním zápase odehraném v rámci 21. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje se staršími žáky FK Němčice nad Hanou v poměru 4 : 2 a také naši mladší žáci zvítězili se svým soupeřem v poměru 8 : 1. Starší žáci začali svůj zápas silným tlakem na soupeře, z čehož bylo už v 3. minutě vedení našeho týmu 2 : 0. I přes naše další šance, domácí paradoxně srovnali, když se v prvním poločase jeden z jejich hráčů prosadil hlavou po centru ze strany do velkého vápna a následně hned na počátku druhého poločasu soupeř skóroval podruhé po tečované střele na naši bránu. Náš tým však bleskově odpověděl a znovu se ujal vedení, které později pojistil na konečných 4 : 2. Góly našeho týmu vstřelili Miloslav Pospíšil 2, Rosťa Nantl a Vojta Míchal. V zápase mladších žáků náš tým po celý zápas jasně dominoval a připsal si vysoké vítězství. Góly našeho týmu vstřelili Ondra Brulík 3x, Filip Bača 2x, Štěpán Holinka a Willi Urbášek. Domácí si navíc dali jeden vlastní gól.

Informace poskytl Petr Strupek.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *