Béčko remizovalo s Medlovem

TJ Medlov – FK Mohelnice B  0 : 0

B-mužstvo našeho FK Mohelnice remizovalo ve venkovním zápase 19. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s týmem TJ Medlov v poměru 0 : 0. „Určitě si získaného bodu ze hřiště soupeře nesmírně ceníme. Navíc je pro nás povzbuzující, že jsme ho uhráli proti tak silnému mužstvu, jakým je Medlov,“ okomentoval nedělní bezbrankovou remízu trenér našeho B-mužstva Michal Kovář. Náš tým se v úvodu na hřišti spíše hledal a výrazněji se dostal do zápasu až zhruba po čtvrthodině hry. V první části si však hosté nevytvořili prakticky žádnou šanci. Jediným světlým momentem byla snad jen akce Honzy Maráka, který odvážně prošel až do vápna, kde ale místo zakončení zvolil jen zbytečnou nahrávku. „Celkově to dnes nebyl moc pohledný zápas, hrálo se na špatném terénu, nedalo se moc kombinovat, bylo to hlavně o soubojích a bojovnosti,“ prozradil dále Michal Kovář. Ve druhé části náš tým zlepšil herní projev, jenže nedokázal využít ani výhodu jednoho muže v poli, když domácí od 54. minuty dohrávali bez vyloučeného Marka Okrouhlého. „Bohužel ani proti deseti hráčům soupeře jsme si nedokázali vypracovat nějakou větší příležitost, takže konečná remíza je asi spravedlivá,“ dodal náš trenér.

Rozhodčí: Pospíšil – Zavřel, Malčánek. ŽK: Kasal, Klabačka – Havlíček, Horák, D. Ryba, Strnad. ČK: 54. Okrouhlý (Medlov). Diváci: 130.
Sestava TJ Medlov: Zmund – Müller, Svačina (77. Dus), Purzitidis, P. Kasal, J. Kasal, Okrouhlý, Klos (90. Rozsypal), Klabačka, Vašíček, Muzikant. Trenér: Květoslav Pospíšil.
Sestava FK Mohelnice B: Kamisch – A. Heidenreich, Horák, T. Krejčí, Najman – Havlíček (75. Strnad), J. Marák, Svoboda (71. D. Ryba), R. Marák (85. J. Krejčí) – Knýř, Kloss. Trenér: Michal Kovář.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *