Žáci venku s Novými Sady

Starší
FK Nové Sady – FK Mohelnice  0 : 3  (0 : 3)

Mladší
FK Nové Sady – FK Mohelnice  0 : 1  (0 : 1)

Starší žáci zvítězili ve venkovním zápase odehraném v rámci 19. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje se staršími žáky FK Nové Sady v poměru 3 : 0 a také naši mladší žáci zvítězili se svým soupeřem v poměru 1 : 0. Starší žáci přijeli k zápasu oslabeni o čtyři hráče. Pro náš tým se jednalo o první zápas na přírodní trávě a šlo to na výkonu, zejména v druhém poločase, kdy nám ubývaly síly, znát. Klukům se ale první poločas, kdy dominovali, nadmíru vydařil. Ve druhém poločase už se průběh hry vyrovnal, i domácí si vytvářeli šance a čisté konto jsme udrželi jenom díky dobrému výkonu našeho brankáře. Do druhého poločasu šli do zápasu mladší kluci, kteří předvedli bojovný výkon a zaslouží pochvalu. Góly našeho týmu vstřelili Miloslav Pospíšil, Jan Kamlar a Patrik Zapletal. Zápas tak skončil naším vítězstvím v poměru 3 : 0. V zápase mladších žáků gól našeho týmu vstřelil Štěpán Holinka.

Informace poskytl Petr Strupek.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *