Žáci venku s Lošticemi

Starší
SK Loštice 1923 – FK Mohelnice  1 : 9  (1 : 3)

Mladší
SK Loštice 1923 – FK Mohelnice  0 : 9  (0 : 6)

Starší žáci zvítězili ve venkovním zápase odehraném v rámci 23. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje se staršími žáky SK Loštice 1923 v poměru 9 : 1 a také naši mladší žáci zvítězili se svým soupeřem v poměru 9 : 0. Starší žáci si i v tomto zápase podrželi svoji výkonnost a do zápasu vstoupili velmi aktivně a aktivní byli až do konce zápasu. Kluci, kteří viditelně hráli s chutí, i tentokrát zaslouží pochvalu za svůj přístup k zápasu a nepodcenění soupeře. Potěší také fakt, že se gól podařilo dát více hráčům z naší sestavy. Výkony z minulých zápasů je třeba přenést i do příštího, který sehrajeme ve středu doma proti velmi těžkému soupeři z Kozlovic. Góly našeho týmu vstřelili Vojta Míchal 2x, Tonda Kašpar 2x, Miloslav Pospíšil, Tomáš Kubíček, Rosťa Nantl, Kamil Šváb a Honza Sedlačík. V zápase mladších žáků náš tým po celý zápas jasně dominoval, v 10. minutě už to bylo 5 : 0, a připsal si tak vysoké vítězství. Góly našeho týmu vstřelili Ondra Brulík 5x, Willi Urbášek 2x, Štěpán Holinka a Pepa Rebl.

Informace poskytl Petr Strupek.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *