Dorostenci jednoznačně přehráli Opatovice

FK Mohelnice – FKM Opatovice-Všechovice  8 : 0  (4 : 0)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 19. kola Krajského přeboru s dorostenci FKM Opatovice-Všechovice v poměru 8 : 0. Úvod zápasu byl tentokrát celkem vlažný a až do 25. minuty si náš tým, kromě územní převahy, nevypracoval žádnou větší šanci. V 32. minutě se po rozehraném rohovém kopu hlavou prosadil Petr Vitásek, když si gólman hostů srazil balón do brány. O dvě minuty později zvýšil na 2 : 0 efektními nůžkami Kuba Svoboda. A potom už šlo vše ráz naráz. Náš tým si vypracoval výraznou převahu a dal dalších 6 gólů. Bylo to dáno i tím, že soupeř dorazil pouze v jedenácti hráčích, a tak hosté neměli koho střídat. Navíc byla určující i naše lepší fyzička. Góly našeho týmu vstřelili: Jirka Šincl 3x, Kuba Svoboda 2x, Petr Vitásek, Honza Coufal a Víťa Pobucký.

Sestava FK Mohelnice: Doležal – Petrecký, Najman, Gereš, Rozsypal – Čank, Coufal, Svoboda, Srdýnko – Šincl, Vitásek. Střídali: Pobucký, Petruška, Malík, Zapletal.

Informace poskytl Jiří Srdýnko

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *