Starší
FK Mohelnice – FK Kozlovice  4 : 2  (2 : 0)

Mladší
FK Mohelnice – FK Kozlovice  3 : 2  (1 : 1)

Starší žáci zvítězili v domácím zápase 16. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje se staršími žáky FK Kozlovice v poměru 4 : 2 a také naši mladší žáci zvítězili se svým soupeřem v poměru 3 : 2. Starší žáci tentokrát narazili na papírově mnohem silnějšího soupeře než v posledních zápasech a průběh toho dnešního tomu nasvědčoval. První poločas našemu týmu vyšel, když se dostal vlastním gólem jednoho z hráčů hostů a Vojty Míchala do rychlého vedení 2 : 0, přičemž kluci nedali další vyložené šance a soupeře k ničemu velkému nepustili, ale druhý byl již o něčem jiném. Náš tým sice na jeho počátku zvýšil gólem Honzy Kamlara na 3 : 0, hosté ale bleskově snížili na 3 : 1, ožili a hra se vyrovnala. Naději hostů na body ale uťal náš pozorný výkon a svým gólem na 4 : 1 Pepa Linhart. Hostům se potom do konce zápasu podařilo již jen korigovat na 4 : 2. I přes některé chyby v obraně je nutné kluky za jejich dnešní výkon pochválit. Jde vidět, že se snaží hrát aktivně a nátlakově a prozatím nevypustili ani jediný zápas. Díky tomu se tabulkou posouváme do vyšších pozic. V zápase mladších žáků padl první gól po pěkné kombinaci, na jejímž konci byl Ondra Brulík, který obstřelil golmana k pravé tyči. Poté soupeř po rohovém kopu a smolném odrazu srovnal na 1 : 1, a tak skončil i první poločas, ve kterém jsme byli jasně lepším týmem. Rozhodčí navíc odpustil soupeři jasnou penaltu. Druhý poločas jsme začali špatně a inkasovali jsme po špatné rozehrávce na 2 : 1. Kluci se však nepoložili a skvělou hrou donutili soupeře k faulům, z čehož jeden byl penaltový a Ondra Brulík upravil na 2 : 2, což soupeř nesl nelibě. Naši kluci v dalších minutách dobře bránili a po rychlém kontru se na Ondrovi Brulíkovi vyfauloval hráč Kozlovic, který dostal za tento faul žlutou kartu a za řeči vzápětí i druhou a tedy nakonec červenou. Povedlo se nám i střídání, když trenér poslal na hřiště Filipa Baču, který skvěle kopnutým přímým kopem upravil na 3 : 2. Do konce zápasu měly oba týmy několik šancí, avšak ani jedna se neujala. V poslední minutě nám zatrnulo, když hlavičku jednoho z hráčů soupeře směřující do brány vynesl náš kapitán doslova na prsou a ještě stihl zblokovat opakovanou střelu. Ihned poté rozhodčí zápas ukončil a kluci se mohli radovat z nádherného vítězství nad soupeřem, který doposud neztratil ani bod a před zápasem měl skóre 216 : 11. Trenéra tohle vítězství po zápase přišlo draho, ale stálo za to.

Sestava mladších žáků: Šolc Ondřej – Matěj Vykydal, Lukáš Dunovský, Jan Tomaščák, Filip Vyhlídal – Willi Urbášek, Radim Vašek, Filip Bača, Antonín Kašpar – Štěpán Holinka, Ondřej Brulík, Petr Soukup. Trenéři: Roman Kuba a asistent Martin Bzirský

Informace poskytli Petr Strupek, Jiří Vykydal a Erik Kappel.