Až na starší přípravku všechny naše družstva prohráli s debaklem

S ukončeným víkendem přichází informace o odehraných utkáních celky FK Mohelnice.

Muži zajížděli na půdu celku z Ústí a tam nás nečeká nikdy nic lehkého.

Sokol Ústí – FK Mohelnice 6 : 0

Hodnocení trenéra Romana Kubu: „1. poločas jsme prospali, soupeř vysoko napadal, dostával nás pod velký tlak a dal 5 golů. Nutno podotknout že jsme jim některé z nich vlastními chybami doslova nabídli. Celý druhý poločas jsme naopak jasně ovládli my. Vytvořili jsme si několik jasných golových příležitostí a nebýt skvěle chytajícího golmana domácích, nevím, jak by zápas dopadl. Bohužel fotbal se hraje na góly a ne na šance.“

Starší dorost si připsal další venkovní prohru.

FK Frýdek Místek „B“ – FK Mohelnice 5 : 0

Hodnocení trenéra Pepu Mikeše: „Zápas ve Frýdku Místku jsme nezvládli herně ani psychicky. Ve 30 minutě to bylo 4:0, a potom se jen zápas dohrál. Výsledek 5:0 je ještě milosrdný. Ve venkovních zápasech jsme nervózní, ustrašení a nejde nám to.“

Mladší dorost navázal na své starší kolegy a odvezl si také debakl.

FK Frýdek Místek „B“ – FK Mohelnice 5 : 1

Hodnocení trenéra Kubu Mikeše: „První poločas byl velice kvalitní a vyrovnaný (1:1). Ve druhé půli šlo o to kdo vstřelí branku a půjde do vedení, protože šance byly na obou stranách. Podařilo se to domácímu Frýdku (2:1) a my jsme v zápětí propadli znovu při rohovém kopu (3:1). Poté náš tým šel do deseti hráčů a bylo těžké vzdorovat převaze, takže domácí korigovali postupně až na 5:1. Musím pochválit hráče za velice kvalitní první poločas, naopak je mi líto, že nedokážeme udržet koncentraci v důležitých momentech a zápas si sami prohrajeme. To kluky určitě mrzí po skvělém výkonu z první půle. Musíme zapracovat na psychické a mentální stránce, abychom mohli stabilizovat náš výkon.“

Starší žáci byli další kádrem z naší „stáje“, kteří jako muži a dorosti obdrželi vysoký příděl.

FK Mohelnice – SK Chválkovice 0 : 8

Hodnocení trenéra Martina Petříka: „K dalšímu zápasu k nám zavítali hráči z Chválkovic a opět jsme se střetli s tvrdou realitou. Znovu jsme nehráli kvůli nemocnosti v ideální sestavě, nicméně hráčů jsme měli dostatek a každý dostal svou příležitost. Jak však s příležitostí hráči naloží, je jen na každém z nich. Hosté byli od samého začátku lepší a fotbalovostí nás jednoznačně přehrávali. My měli problémy při práci s míčem, pohybem bez míče a s celkovým nasazením. Spoléháme neustále jeden na druhého, chybí nám sebevědomí a kvalita. Spoustu hráčů má stále problém s přechodem na velké hřiště a nezvládne ani fyzicky zápasovou dávku. Chybí nám chuť se se soupeřem (byť je lepší) fotbalově poprat. V mužstvu je sice pár světlých výjimek, kterým není lhostejný průběh a stav. Bohužel tito zatím neutáhnou všechny a je jich menšina. Soupeř ještě spousty šancí nevyužil a rozdíl ve skóre mohl být mnohem vyšší, i tak si naprosto zaslouženě dokráčel k pohodlnému vítězství. Nám zbývá jen tvrdě potrénovat a připravit se na další zápas.“

Mladší žáci svůj zápas k vítězství také nedoveli a nechali si doma naložit „desítku“.

FK Mohelnice – SK Chválkovice 2 : 10

Hodnocení trenéra Ondru Uhlíka: „Toto utkání bylo hodně podobné tomu utkání z minulého týdne. Dostali jsme rychle dvě branky po nedůrazu v obranné činnosti, na které jsme již nedokázali odpovědět. Bohužel nás stále trápí respekt k větším/fyzicky lépe vybaveným hráčm. Mezihra není špatná, máme fotbalové „záblesky“, ale tento respekt nám brání k dosažení lepšího výsledku.“

Starší přípravka jako jediná z našich celků o tomto víkendu vyhrála a jednalo se o vítěství velmi příjemné, jelikož to bylo na půdě našich „derby“ rivalů, ze Zábřehu.

SK Sulko Zábřeh – FK Mohelnice 4 : 12

Hodnocení trenéra Květoslava Vašíčka: „Všechny kluky bych chtěl pochválit, jak k zápasu přistoupili. Myslím si že to byl náš nejlepší výkon podzimu. Po utkání jsme se dočkali chváli domácích trenérů a diváků, za předvedenou hru. Branky: Chudáček Dominik 3,Návrat Tadeáš 3, Zeman Vít 2, Vašíček Petr 1, Synek William 1, vlastní 2x.

Mladší přípravka hrála stejně jako ta starší v Zábřeze, svůj derby zápas. Bohužel se chlapcům zvítězit nepodařilo.

SK Sulko Zábřeh – FK Mohelnice 14 : 4

Hodnocení trenéra Martina Vokouna: „Dnešní zápas proti Zábřehu se nám moc nepovedl. Nastoupil proti nám soupeř, který na tom byl jak v technických dovednostech, tak v osobních souboji, mnohem lepší než my. My jsme se nedokázali prosadit v soubojích 1 na 1 a v obraně nebyli dostatečně důrazní , čehož soupeř dokázal vždy využít. A to Honza Staněk v bráně ještě spoustu gólů pochytal. Ale jak jsem psal už v minulých hodnocení, kluci se fotbal učí a čeká nás spousta práce.“

 

#fialovesrdcemusismit💜⚽