Všechny kategorie tento víkend vítězně

Víkendové výsledky celků FK Mohelnice.

Muži hráli další domácí utkání, dá se říct takové malé derby s Litovlí. Mužstvo potvrdilo, že se jim letos střelecky daří a upevnili si první pozici v ukazateli vstřelených branek.

FK Mohelnice – Tatran Litovel 6 : 0
Hodnocení trenéra Romana Kubu: „Jsme moc rádi, že jsme zvládli další zápas za 3 body. V domácích zápasech se nám daří dávat hodně gólů a pro diváka to může být zajímavý zápas. Škoda jen, že na naše zápasy jich chodí 80.“

Starší dorost se dostal ze šňůry proher a domácím vítězstvím nad Havířovem si připsal letošní 2 výhru v soutěži divize dorostu.

FK Mohelnice – MFK Havířov 3 : 0
Hodnocení trenéra Pepu Mikeše: „Od začátku jsme měli převahu v držení míče a byla jen otázka času, kdy otevřeme skóre. Opět Ondra Šolc krásně zavěsil hlavou z rohu a Lukáš Dunovský zvýšil na 2:0. Havířov byl rád, že neodcházel do šaten s větším přídělem. Druhý poločas byl velice podobný, kdy jsme si připravovali šance, ale klukům se je nedařilo proměnit. Až střídající Pepa Rebl ukončil soupeřovy šance o zdramatizování zápasu gólem na 3:0. Jen škoda žlutých karet za zbytečné debaty v zápase, jinak kluci předvedli pěkný soustředěný výkon.“

Mladší dorost si také připsal výhru po pěkném zápase.

FK Mohelnice – MFK Havířov 3 : 2
Hodnocení trenéra Jakuba Mikeše: „Mladší dorosti najeli na soupeře od začátku a po souvislém tlaku a kombinacích dali rychlé dva góly do 7 minuty zápasu. Nejprve Dan Kopa krásně nahrál Činčarovi před bránu a za chvíli sám uklidil suverénně balón k tyči. Poté jsme polevili v koncentraci a dovolili soupeři vyrovnat. Ještě do poločasu zvýšil Martin Heinz a do šaten jsme odcházeli s hubeným náskokem. Druhý poločas byl spíše o tom, že jsme měli více šancí než soupeř, ale nedali jsme další uklidňující gól. Spousta rozmíšek s hráči soupeře hru akorát přerušovalo. A tak už se skóre nezměnilo a zápas skončil vítězně pro náš tým. Kluci předvedli od začátku jak se má nastoupit do zápasu, ale jen škoda, že nevydržíme v tomto trendu až do poločasu. Jinak super a body jsou doma.“

Starší žáci zajížděli k derby do Zábřeha. O výsledku musely rozhodnout až penalty.

SK SULKO Zábřeh – FK Mohelnice 3 : 4 po pen.
Hodnocení trenéra Martina Petříka: „Se Zábřehem jsme začali hrát ustrašeně, báli jsme se v soubojích, chybělo nasazení a kombinace. Soupeř byl úvodních 10-15 min. jednoznačně lepší, vypracoval si spousty šancí a dvě z nich dokázal i proměnit. Postupem času jsme se však do zápasu přece jen dostali a hra se více vyrovnala. Ještě před poločasem se nám po uvolnění Dana Kopu podařilo snížit na rozdíl jedné branky. O přestávce bylo nutné kluky trochu uklidnit a vysvětlit jim, že samo nic nepříchází a pro úspěch musí něco udělat. V druhé půlce se hrál vyrovnaný fotbal, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou, i se spoustou šancí na obou stranách. Nejprve se opět prosadil Danek Kopa a vyrovnal na 2:2. Za chvilku přišlo po našich individuálních hrubkách zvýšení domácích na 3:2, aby cca 4 min. před koncem utkání znovu Daniel Kopa zařídil vyrovnání na konečných 3:3. Penaltová loterie vyšla lépe nám, tak bereme i druhý bod. Je nutné však zmínit, že soupeř vůbec nebyl horší, jen dnes vyhrál šťastnější. Stále nám chybí sebevědomí, lehkost a kombinace. Je nutné se nachystat na další zápasy a zlepšit herní projev a dělat méně chyb.“

Mladší žáci měli tento týden odložené utkání na listopad, z důvodu velké nemocnosti hráčů soupeřů ze Zábřehu.

Starší přípravka odehrála v týdnu turnaj Ondrášovka cupu v České Třebové a o víkendu je čekalo soutěžní utkání proti celku z Postřelmova.

FK Mohelnice – FC Rovensko 18 : 0
Hodnocení trenéra Květoslava Vašíčka: „Opět jsme měli náročný týden. Úterý 14.9 nás čekal pohár mládeže U11 (Ondrašovka cup), který se konal v České Třebové,kde nás čekaly týmy:️ Česká Třebová, Fc Hlinsko, 1.Fc Žamberk, Slovan Moravská Třebová a Ústí nad Orlicí. Kluci odehrály slušná utkání, bohužel se projevilo že většina kluku je ročníku U12. Tím nás většina po fyzické a silové stránce „přejela“. Z pěti zápasu jsme uhráli jednu remízu a čtyři prohry.
V neděli 19.9 jsme odehráli domácí utkání proti Rovensku. Kluci si spravili chuť po úterním poháru v ČeskéTřebové a rozstříleli Rovensko vysoko 18:0.

Mladší přípravka měla tenhle víkend volno.