Muži nevezou ze Želatovic ani bod…

Náš celek ve 2. venkovním utkání opět nedokázal bodovat a prohrál 1:4.

Hodnocení trenéra Romana Kubu: „V dnešním zápase jsme se museli obejít bez dvou hráčů základní sestavy a bohužel se to na našem výkonu podepsalo. Znát byla hlavně absence Daniela Ryby. Dan je hráč, který svede za zápas nespočet osobních soubojů a svou agresivitou nám dnes velmi scházel. Na to se ale nebudeme vymlouvat. Narovinu dneska říkám, že jsme si nezasloužili ani bod a byl to náš jednoznačně nejhorší výkon v letošní sezoně. Soupeř byl běhavější, živější a hlavně kvalitnější na míči. To opakuji každý zápas, ale dneska to bylo jasně vidět. Do první inkasované branky se hrálo vyrovnané utkání, my jsme měli pak také tutovku, kterou spálil Pauliny. Kdyby proměnil, možná by se zápas vyvíjel jinak. Ale na možná se nehraje. Hra v 1. poločase na obouch stranách probíhala jen po šestnáctky, bez vyložných šancí. Až do 39. minuty, kdy jsme po ztrátě míče inkasovali z následného centru ze strany. V poločasové přestávce jsme si řekli, že musíme přidat agresivitu směrem dopředu a dohrávat i ty pološance. Bohužel se nic nezměnilo ani po změně stran a naopak jsme hned na začátku, po chybě v rozehrávce a nešťastném sražením vlastním spoluhráčem, inkasovali druhý gol. Po inkasovaném gólu, jsme přeskupili řady a šli hrát na riziko, jelikož jsme neměli co ztratit. Podařil se nám vstřelit i kontaktní gól, ale i po něm jsme brzo inkasovali a se zápasem se nedalo již nic udělat.“