Po domácí ztrátě s Lutínem, vezeme tři body z Ústí

Po domácí ztrátě, která přerušila šnůru vítězství, se nám podařilo zvítězit v Ústí, což může být taková menší náplast, která se musí nyní potvrdit body v domácím utkání s Lipovou.

Hodnocení trenéra Romana Kuby: „S Lutínem se hrál zajímavý fotbal, herně velice vyrovnaný, byl sice těžký terén, ten je však pro oba stejný, takže je potřeba se s tím vyrovnat. V domácím zápase nás Lutín vyučoval z produktivity a prokázal svoji zkušenost, díky které vyhrál.

Týden na tuto prohru nás čekalo Ústí, u kterého jsme před zápasem nevěděli, co očekávat. Podle postavení domácích v tabulce a posledních výsledků jsem myslel, že nás bude čekat těžký soupeř. Na zápas jsme jeli ve 12 lidech, protože náš dorost hrál ve stejný čas v Kozlovicích. Z tohoto důvodu jsme museli povolat i hráče, kteří s námi netrénovali, ale mohli jsme je na dnešní zápas použít, jako například Martin Němec. V poločase jsme prohrávali 2-1, ale hráčům jsem říkal, že tohle není soupeř kvalit Šternberku nebo Bohuňovic. Tady se dá bodovat, jen tomu musíme dát větší srdíčko a bojovnost. Podařilo se nám v druhém poločase brzy vyrovnat, což byl pro zápas velmi důležitý okamžik. V zápětí po individuální akci Kožely, který krásně obešel dva hráče a naservíroval gól pro Rybu, jsme šli do vedení. Soupeř po tomto okamžiku hru zjednodušil na dlouhé nákopy, s kterými jsme si dokázali poradit a z brejku jsme naopak dokázali po faulu na našeho hráče Pospíšila udělat penaltu a zápas tak vyhrát 2 – 4. Náš výkon nebyl optimální, stále je na čem pracovat, ale body z Ústí se nevozí lehce, takže si vítězství velmi cením.“

Sestava: Hora – Pospíšil, Pinkava, Knýř, Šváb – Čank (82. Holinka), Kuba „C“, Paulíny (67. Němec), Srdýnko – Kožela, Ryba