Preview – Všechovice

V příštím utkání nás v sobotu v 16h čeká nepříjemný soupeř ze Všechovic. Tento tým se v průběhu sezony pohybuje v nejvyšších patrech tabulky a netají se postupovými ambicemi. Tým Všechovic získal v jarní části zatím 7 bodů. První zápas sice prohrál 3:0 se Zábřehem, ale potom již neprohrál. Následovala dvě vítězství po penaltách s Litovlí a s Medlovem a poslední utkání již zvládli za 3 body, když vyhráli na své půdě vysoko 5:1 s Černovírem. Všechovice jsou aktuálně na 2. pozici v tabulce se 40 body. Nejlepším střelcem týmu je Erik Hrabovský s 12 zásahy. Připoměňme ještě podzimní utkání venku, které dopadlo 3:2 pro Všechovice. Domácím se tehdy podařil obrat utkání z 0:2 na 3:2. Všechovice dokonaly třígólový obrat během necelých deseti minut hry. Naše góly obstarali Kuba po pěkné střele ze střední vzdálenosti a Fišara po doklepnutí míče do odkryté brány po rohovém kopu.

Trenér Roman Kuba zhodnotil přípravu na utkání takto: „Do domácího zápasu jdeme samozřejmě s tím, že chceme vyhrát a získat 3 body před domácícm publikem. Víme, že Všechovice hrají o absolutní špici tabulky a tak nás nečeká nic lehkého. chceme se přezentovat kombinačním rychlým fotbalem. Uvidíme jak se nám to bude dařit a co nám soupeř dovolí. Do utkání nastoupí opět někteří dorostenci a sám jsem zvědavý, jak se s tím poperou.“