Vítězná příprava se Zábřehem

V sobotním přípravném utkání hraném na umělé trávě v Mohelnici náš tým porazil rivala ze Zábřehu v poměru 5:3. Dvěma góly se blýsknul Jiří Kloss. Po jednom pak přidali Srdýnko, Kuba a Kožela.
Další utkání sehraje náš tým v sobotu 16.3. na umělé trávě v Mohelnici s celkem TJ Tatran Litovel.

FK Mohelnice – SK Sulko Zábřeh 5:3
Sestava:
Doležal – Vokoun Hlaváč Knýř Heidenreich – Šváb Kuba Klimeš Srdýnko – Kožela Kloss
Střídali: Pospíšil, Dunovský, Šváb, Linhart
Góly: Srdýnko, 2x Kloss, Kuba, Kožela

Hodnocení trenéra Romana Kuby
Zábřeh byl v prvním poločase běhavějším týmem, dobře nás napadal a dostával naše hráče pod tlak. Herně byl ale první poločas vyrovnaný. Ve druhém poločase postupně aktivita Zábřehu upadala a my jsme přebírali otěže zápasu. Na obou stranách bylo mnoho šancí a šlo tak vidět, že jde pořád jen o přípravný zápas. V zápase jsme protočili 5 dorostenců. To je vždycky pozitivní zpráva když v takém zápase můžete dát prostor i vlastním odchovancům, kteří tím získávají zkušenosti do budoucna.