Dorostenci jasně přehráli Velké Losiny

FK MOHELNICE – TJ SOKOL VELKÉ LOSINY  8 : 0  (1 : 0)

Dorostenci FK Mohelnice zvítězili v domácím zápase 9. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s dorostenci TJ Sokol Velké Losiny v poměru 8 : 0.

Sestava FK Mohelnice: Rozman – Linhart, Pospíšil (Vykydal), Dunovský, Mayer (Brulík) – Bača, Petruška, Vyhlídal (Tichý) – Šváb, Kubíček (Sokele), Kašpar
Góly FK Mohelnice: 40. a 69 Linhart, 49. a 56. Kubíček, 65. a 90. Sokele, 47. Tichý, 84. vlastní

Hodnocení Petra Večeře, trenéra dorostenců FK Mohelnice: „Ze začátku utkání s námi soupeř držel krok, opět jsme byli pozdě v soubojích a nesbírali odražené míče. Postupem času jsme začínali být výrazně lepším týmem, ale první gól jsme vstřelili až těsně před přestávkou. Hned v úvodu druhého poločasu jsme proměnili dvě šance a tím jsme zápas definitivně zlomili. Na dnešním výkonu mě těší zejména zlepšená hra po křídlech. Z těchto prostorů jsme měli hodně průniků a dobrých centrů, podpořených náběhem v dostatečném počtu hráčů, i s gólovým efektem. Věřím, že v tomto duchu budeme pokračovat i ve středečním vloženém zápase se Zábřehem.“