Dorostenci s Želatovicemi těsně prohráli

FK MOHELNICE – fc želatovice  0 : 1  (0 : 1)

Dorostenci FK Mohelnice prohráli v domácím zápase 5. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s týmem FC Želatovice v poměru 0 : 1.

Sestava FK Mohelnice: Rozman – Urbášek, Linhart, Dunovský, Brulík – Pospíšil, Petruška, Vyhlídal –Šváb, Kubíček, Mayer (Sokele, Tichý, Bača)

Hodnocení Petra Večeře, trenéra dorostenců FK Mohelnice: „Utkání jsme z důvodu nepříznivého počasí odehráli na umělé trávě. Hráče jsem před zápasem nabádal, abychom vstoupili do utkání aktivně, hráli rychle a soupeře dostali pod tlak. To se nám však úplně nedařilo a naopak to byl soupeř, který šel po nedůslednosti v naší obraně v 17. minutě do vedení. Ve druhém poločase jsme na soupeře opravdu vletěli, ten začal fyzicky odpadat a výsledkem byl náš, místy až drtivý, tlak. I přes několik opravdu vyložených šancí se nám však branku vstřelit nepodařilo a tak zůstáváme i po třech zápasech bez výhry. Věřím však, že se od výkonu v druhém poločase můžeme odrazit a že v sobotu v Určicích konečně naplno zabodujeme.“