Dorostenci s Konicí berou bod

FK MOHELNICE – sokol konice  4 : 5  (2 : 1) po penaltách

Dorostenci FK Mohelnice prohráli po penaltách v domácím zápase 3. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s týmem Sokol Konice v poměru 4 : 5.

Sestava FK Mohelnice: Doležal – Šolc, Pospíšil, Dunovský, Mayer – Vykydal, Bača, Urbášek – Vyhlídal, Kubíček, Tichý.

Hodnocení Petra Večeře, trenéra dorostenců FK Mohelnice: „V první řadě musím kluky pochválit za to, že celý zápas odmakali, i když jsme celý zápas vlivem marodky a dovolených odehráli v 11 lidech bez střídání. Jinak tento první mistrovský zápas kopíroval první mistrovský zápas mužů s Kralicemi. Místo toho abychom po brzkém vedení 2:0 zápas kontrolovali a v klidu jej dohráli, tak vlastními chybami soupeře vrátíme do hry a ještě musíme dotahovat skóre (vývoj: 2:0, 2:3, 3:3, 3:4). I když chválím za to že kluci zápas nevzdali i za nepříznivého vývoje, tak na druhou stranu nám chyběla kvalita v kombinaci a ve finální fázi. V součtu s taktickými chybami to dnes na výhru nemohlo stačit.“