Vydařená sobota

Týmy mužů a dorostenců FK Mohelnice mají za sebou velmi vydařené sobotní zápasy. A-mužstvo FK Mohelnice zvítězilo ve venkovním generálním přípravném zápase s týmem SK Sulko Zábřeh v poměru 5 : 0 a také dorostenci zvítězili v domácím přípravném zápase s dorostenci Zábřehu v poměru 5 : 1. A-mužstvo se bude příští týden připravovat na první domácí soutěžní zápas 1. kola Olomouckého krajského přeboru s týmem FC Kralice na Hané, který bude na Městském stadionu v Mohelnici zahájen v sobotu 4. srpna v 17:00.

Hodnocení Romana Kuby, trenéra A-mužstva FK Mohelnice: „Generálka na sezonu nám dnes vyšla na výbornou, ale musím říct, že dnešní výsledek odpovídal dění na hřišti. Dařila se nám hra po stranách, kde jsme soupeře přehrávali a byl jsme silní na míči. Až na malé výjimky jsme soupeře do ničeho vážnějšího nepustili. Přípravu máme za sebou a jako trenér musím říct, že mám hlavu jak meloun, abych se vůbec dokázal rozhodnout, koho postavit. Jsem rád, že v týmu máme velkou konkurenci a hráči takovýmto způsobem bojují o místo v základní sestavě.“

Hodnocení Petra Večeře, trenéra dorostenců FK Mohelnice: „Moje hodnocení bude prakticky stejné jako hodnocení trenéra A-týmu. Tento zápas byl jako přes kopírák k dopolednímu zápasu mužů. Zasloužené vítězství po velmi slušném výkonu zejména s kvalitou na míči. Samozřejmě i tak se dají na našem výkonu najít nedostatky, na jejichž odstranění budeme dále pracovat. Na rozdíl od A-týmu máme před sebou ještě dva přátelské zápasy a to s Moravskou Třebovou (venku sobota 4. 8. od 10:00) a HFK Olomouc (doma neděle 12. 8. od 10:00).“