Zápasy mládeže a B-týmu: 3.3.- 4.3. 2018

Přinášíme ohlédnutí se za víkendem B-týmu a mládeže. Oproti původnímu plánu došlo ke změně soupeřů. B-tým odehrál zápas proti týmu Dubicka složeného převáženě z hráčů svého B-týmu. Dorost se utkal s Haňovicemi. Starší žáci hráli se stejně starým soupeřem z HFK Olomouc.

B-tým: Mohelnice – Dubicko – 3:1

Branky: Srdýnko 2, Linhart

Sestava: Doležal – Petruška, Dunovský, Obšil, Šváb – Srdýnko, Klimeš, Nantl, Linhart – Václavík, Vašata

„Dnešní zápas jsme odehráli v 11 lidech a to ještě dva hráči hráli dopoledne za dorost, takže postupem času nám to v druhém poločase uškodilo a klukům docházely sily. Ale první poločas jsme odehráli výborně, drželi jsme míč, měli jsme vše pod kontrolou a vytvářeli jsme si hodně gólových příležitosti. V druhém poločase už to tak kvalitní nebylo a opět přicházely jednoduché ztráty míče. Celkové jsem spokojen, každý zapas s mužským týmem naše mladé kluky posouvá kupředu. Setkávají se s větším důrazem a zkušenostmi hráčů soupeře. Takové zápasy jim dávají nejvíc“

Roman Kuba, trenér

Dorost: Mohelnice – Haňovice – 2:8

Branky: Kubíček, Zapletal

Sestava: Strupek (A. Byvan) – Pospíšil, Obšil, Šváb, Zapletal – Petruška, D. Byvan, Hejtmánek, Kuerban – Schön, Kubíček. (Mayer, Linhart)

„Kluci poznali, jaký je mužský fotbal proti kvalitnějšímu týmu z 1.A třídy. Hosté byli rychlejší na míči, živější a celý zápas měli převahu. Polovinu gólů jsme dostali že standartek, což je hodně a nemělo by se to stávat.“

Jan Vymlátil, trenér

St. Žáci: Mohelnice – HFK Olomouc U15  – 2:1

Branky: Holinka, Dunovský

Sestava: Rozman – Tomaščák, Dunovský, Vykydal 04 (Vykydal 05), Ramert (Kratochvíl) – Bača (Bednařík), Soukup, Holinka – Navrátil (Linhart), Vyhlídal, Brulík

„Utkání proti HFK Olomouc – ročníku 2003, hrajícího žákovskou divizi, pro nás znamenalo hodně kvalitní konfrontaci. Původně byl v plánu zápas s holickým ročníkem 2004, ale i tak jsme dali opět prostor našim mladším žákům a musím říct, že i v této zkoušce obstáli velmi dobře. Oproti předchozím zápasům jsme měli lepší první poločas než druhý. V tom prvním si myslím, že jsme byli lepším týmem, a náš výkon jsme korunovali vedoucí brankou po vědomé kombinaci, na jejímž konci se individuálně prosadil Holena. Do druhého poločasu jsme prostřídali, někteří hráči šli zase na posty, které jim nejsou úplně vlastní. V úvodu druhé půle jsme ještě přidali druhý gól, když Duny z velké dálky trefil odkrytou bránu poté co Brulda trefil v samostatném úniku vyběhnuvšího gólmana. Poté se už začala projevovat kvalita soupeře, když neproměnil několik šancí a hodně podržel nás Rozmi. V samotném závěru jednu ze svých tutovek už proměnil a zápas skončil naší výhrou 2:1.“

Petr Večeř, trenér

Příští zápasy:

B-tým: Maletín – Sobota 10.3. – 13:00 UMTRA Mohelnice

Dorost (2001, 2002): SK Prostějov U15 (2003) – Neděle 11.3. – 12:00 UMTRA Prostějov

St. žáci:  SK Prostějov U14 (2004) – Neděle 11.3. – 14:00 UMTRA Prostějov