Starší žáci dali Želatovicím šestku, zápas mladších žáků rozhodl jediný gól

Žáci včera odehráli zápasy 7. kola krajského přeboru, kdy se na hřišti v Soběchlebech utkali se Želatovicemi. Starší žáci mohli po tomto zápase poskočit  do čela tabulky. K tomuto cíli se vydatně přiblížili už v prvním poločase, kdy ve 12. minutě otevřel skóre Ondra Brulík, pro něhož to nebyl poslední gól v tomto utkání. V 16. minutě zvýšil na 2 : 0 Willi Urbášek a za dalších 5 minut se znovu trefil Ondra Brulík. Poločas 3 : 0, co do stavu nebylo co řešit. Šest minut po změně stran Ondra Brulík uzavřel svůj hattrick, v 52. minutě se k němu přidal i Maxim Šlehofer a domácí nakonec dorazil v 67. minutě Míra Horníček. Kluci se tedy dostali se 14 body do čela tabulky o bod před Zábřeh, který v tomto kole vyhrál v Dubu nad Moravou 3 : 1.

Mladší žáci byli před zápasem osmí s 5 body, domácí byli dvanáctí se 2 body. Utkání rozhodl jediný gól, který bohužel padl do na naší sítě, kdy se ve 43. minutě prosadil kapitán domácích Ťapťuch a tři body tak zůstaly v Želatovicích. Naši kluci po tomto kole klesli na 9. místo, o bod za Zábřeh.

Krajský přebor žáků – 7. kolo

Starší

FC Želatovice – FK Mohelnice 0 : 6 (0 : 3)

branky Mohelnice: 12., 21., a 41. Ondřej Brulík, 16. Willi Urbášek, 52. Maxim Šlehofer, 67. Miroslav Horníček