Starší žáci penalty se Slavonínem zvládli, mladší žáci ne

Na žáky čekaly dnes dopoledne další zápasy krajského přeboru. V 6. kole hostili Slavonín. Starší žáci byli před zápasem o skóre na šestém místě tabulky s 9 body, hosté devátí se 3 body. Hosté se v 11. minutě dostali do vedení po brance Kenši. Mám se podařilo vyrovnat v poslední minutě prvního poločasu – 35. minuta – Filip Vyhlídal, 1: 1. Ve druhé půli už branka nepadla ani na jedné straně, a tak přišly na řadu penalty a hrálo se o bonusový bod. Ten získali naši hráči, protože zvítězili v rozstřele 5 : 4 a celkově tak 2 : 1 po penaltách. Po čtyřech odehraných kolech vede náš tým tabulku s 11 body, o bod před Jeseníkem.

Mladší žáci vstupovali do zápasu z 10. místa se 4 body, Slavonín byl čtvrtý se šesti. Naši se dostali do vedení už v 6. minutě díky Maxovi Linhartovi. Za hosty ale v 17. minutě vyrovnal Lorenc a tento stav vydržel až do přestávky. Ve druhé půli dlouho branka nepadla, ke konci zápasu se ale s góly roztrhl pytel. Slavonín nám osm minut před koncem zasadil dva údery během minuty – v 52. je poslal do vedení Pavelka a v 53. ho napodobil Benelli. Naši kluci se ale obdivuhodně vzpamatovali a zachránili alespoň bod. V 56. minutě snížil svým druhým gólem Max Linhart a dvě minuty před koncem vyrovnal Dan Kopa – 3 : 3. Stejně jako u starších žáků tedy došlo na penalty, ale tentokrát si bod navíc odvezl Slavonín, rozstřel vyhrál 3 : 1. Po čtyřech kolech je Mohelnice osmá s 5 body, o skóre před Dubem nad Moravou.

Krajský přebor žáků – 6. kolo

Starší

FK Mohelnice – FK Slavonín 1 : 1 (1 : 1). na penalty 5 : 4

branka Mohelnice: 35. Filip Vyhlídal

Mladší

FK Mohelnice – FK Slavonín 3 : 3 (1 : 1), na penalty 1 : 3

branky Mohelnice: 6. a 56. Maxmilián Linhart, 58. Daniel Kopa

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *