Béčko mladších žáků utrpělo debakl i ve finálové odvetě

Rezerva mladších žáků dnes odpoledne absolvovala odvetu finále okresního přeboru ve Velkých Losinách. Naši kluci byli v téměř neřešitelné pozici, kdy po domácí prohře 1 : 6 museli vyhrát minimálně 6 : 0, aby finále obrátili na svou stranu. Nastoupili i s posilou Ondrou Brulíkem, ale také se dvěma hráči ze starší přípravky Danem Kopou a Štěpánem Rifflerem. Domácí se dostali do vedení už ve 3. minutě po trefě Javory, ale Ondra Brulík hned za minutu vyrovnal. V 6. minutě vrátil domácím vedení Polončík, které ve 20. minutě zvýraznil znovu Javora. Ve 25. minutě nás ale zase do kontaktu dostal Ondra Brulík. – 3 : 2. Losiny si ale přesto vzaly dvougólové vedené do přestávky zpátky díky Luksovi. Poločas tedy 4 : 2 pro domácí. Hned v 31. minutě vedli Losiny 5 : 2, když se prosadil Paliesek. Tentýž hráč dal o čtyři minuty později na 6 : 2 a když ve 40. minutě dokončil hattrick Javora, bylo to už 7 : 2. Domácí neměli dost a ve 46. minutě se poprvé zapsal mezi střelce Páleník. Tři minuty před koncem dal svůj čtvrtý gól Javora a minutu po něm se podruhé trefil Polončík. Losiny tak porazily naše kluky 10 : 2, v součtu s prvním zápasem 16 : 3 a zaslouženě se stali vítězi okresního přeboru mladších žáků 2016/17. Našim klukům zbývá pograrulovat ke krásnému druhému místu.

Finále okresního přeboru mladších žáků – odveta

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – FK Mohelnice B  10 : 2  (4 : 2)

branky: 3., 20., 40. a 57. Javora, 6. a 58. Polončík, 31. a 35. Paliesek, 29. Luks, 46. Páleník – 4. a 25. Brulík

(první zápas 6 : 1, Losiny se staly přeborníkem okresu 2016/17)