Starší přípravka v Šumperku prohrála a okresní přebor nevyhraje

Naše starší přípravka dnes odpoledne předehrála 21. kolo okresního přeboru (původně se mělo hrát v neděli) se Šumperkem C. Byl to přímý souboj o vítězství v soutěži, protože pro tomto utkání čekal oba týmy do konce ročníku už pouze jeden zápas (Šumperk hraje ve Zvoli, Mohelnice doma s Lesnicí), a před tímto soubojem jsme na soupeře ztráceli 3 body. Šumperk byl jediný, kdo naše kluky v celém ročníku porazil a také jediný, kdo je obral o nějaké body. Navíc u nás vyhrál 8 : 3, takže mu bylo co vracet. Zápas nezačal pro kluky zrovna nejlíp. Ve 4. a 5. minutě se trefili Doležel a Přibylka a domácí vedli 2 : 0. V 10. minutě sice snížil Dan Kopa, ale za 5 minut vrátil domácím dvougólové vedení znovu Doležel. Ve 22. minutě jsme se dostali znovu na dostřel, Dan Kopa se rovněž trefil podruhé. Jenže ve 27. minutě se také podruhé trefil Přibylka a Šumperk vedl zase o dva. Takto skončila první půlka – 4 : 2 pro domácí. O osudu zápasu bohužel rozhodl začátek druhého poločasu. V úseku mezi 34. a 38. minutou, kdy domácí dali čtyři branky v řadě po dvou trefách Horáčka, třetímu gólu Přibylky a premiérovému zásahu Pávka, to najednou bylo 8 : 2. Ve 47. minutě sice snížil na 3 : 8 Ladislav Pavlík, ale hned po minutě se potřetí v zápase prosadil Doležel. V 52. minutě dal svoji  čtvrtou branku Doležel a upravil na 10 : 3. Dvě minuty před koncem se opět prosadil Dan Kopa a zkorigoval na 4 : 10 z našeho pohledu, ale poslední slovo měl v té samé minutě Horáček a dal svůj třetí gól v utkání. V podstatě nás porazili 3 hráči domácích, kteří se podíleli na 10 brankách z 11. Porážku z podzimu se nám tedy Šumperku vrátit nepodařilo a tak nezbývá, než mu pogratulovat k vítězství v soutěži. Ukázal, že byl v této sezóně nejlepší. Naši kluci obsadí krásné 2. místo, za což zaslouží pochvalu.