Oba žákovské týmy bodovaly v dnešních dohrávkách naplno

Naši žáci dnes odpoledne absolvovali dohrávky 16. kola krajského přeboru v Lošticích, které byly odloženy kvůli podmáčenému terénu. Starší žáci vstupovali do utkání z první pozice v tabulce s 57 body, zatímco domácí byli s 5 body  a hrozivým skóre 19 : 161 beznadějně poslední. A tak se bez nadsázky dalo říct, že vyhrát tohle utkání byla v podstatě povinnost a cokoli jiného by byla senzace. Ale šlo i o to soupeře nepodcenit. Kluci začali roli favorita naplňovat hned od začátku. V 5. minutě se trefil Willi Urbášek, za 2 minuty Ondra Brulík a za další minutu i Míra Pospíšil a bylo to 3 : 0. Když v 18. minutě zvýšil Tadeáš Jelínek na 6 : 0, bylo to už jen otázkou výše skóre. Husarský kousek se podařil Ondrovi Brulíkovi, který se  v rozmezí od 22. do 35. minuty prosadil 5-krát v řadě a celkem dal za poločas 7 branek! Poločas tedy skončil 11 : 0. Ve druhé půlce demolice soupeře pokračovala a když se v úseku mezi 44. a 48  minutou 2x prosadil Patrik Zapletal a jednou Rosťa Nantl, bylo to už 14 : 0…Kluci nakonec soupeře rozdrtili 17 : 0. Na kontě 60 bodů a 7 bodů náskok v čele tabulky.

Mladší žáci měli za sebou nelehké období se sérii  čtyř porážek a potřebovali se chytit. což se jim nakonec podařilo, ale neměli to vůbec jednoduché, i když i v tomto zápase byl náš tým favoritem. Domáci byli na 13. místě se 14 body. Jak už jsem předeslal, neměli to jednoduché – tím spíš, že se domácí zásluhou Mikeše dostali z penalty v 11. minutě do vedení.  Míra Ramert sice 2 minuty před pauzou vyrovnal, ale Loštice znovu vedly, když se ve 44. minutě prosadil Martin Vykydal… Pět minut před koncem (55. minuta) ale vyrovnal Honza Tomaščák a 2 minuty nato jsme měli možnost kopat penaltu, kterou proměnil Matěj Vykydal – 3 : 2! Tentýž hráč pak minutu před koncem brankou na 4 : 2 výhru potvrdil. Kluci tak v posledních minutách urvali výhru a ta jim doufejme pomůže do dalších zápasů. V tabulce jsou stále devátí se 30 body.

Krajský přebor žáků – 16. kolo

Starší

SK Loštice – FK Mohelnice 0 : 17 (0 : 11)

branky Mohelnice: 7., 13., 22., 26., 29., 30. a 35. Brulík, 44., 46., a 58. P. Zapletal, 5. Urbášek, 8. Pospíšil, 15. Holinka, 18. Jelínek, 48. Nantl, 62. Sokele, 69. Václavík

Mladší

SK Loštice – FK Mohelnice 2 : 4 (1 : 1)

branky Mohelnice: 28. Ramert, 55. Tomaščák, 57.(p) a 59. Matěj Vykydal

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *