Přípravky uspěly ve Štítech

Naše přípravky se v sobotu představily ve Štítech. Starší přípravka si v rámci 17. kola okresního přeboru proti sedmému týmu tabulky opět s chutí zastřílela a vyhrála 23 : 0, po poločase 11 : 0. I po tomto zápase zůstávají kluci nadále v tabulce druzí o 3 body za Šumperkem C. Mladší přípravka to měla mnohem těžší, když se v 15. kole postavila druhému týmu tabulky, na kterého ztrácela 6 bodů, takže domácí byli favoritem. A skóre po první půlce tomu odpovídalo, domácí ho vyhráli 6 : 3. Ale kluci se ve druhé půlce obdivuhodně zvedli, zápas otočili na svou stranu a vyhráli 9 : 7. Po tomto kole jsou kluci stále čtvrtí, ale už pouze se ztrátou tří bodů na třetí Štíty a čtyř na druhý Šumperk A.

Okresní přebor přípravek

Starší – 17. kolo

TJ Sokol Štíty – FK Mohelnice  0 : 23  (0 : 11)

branky Mohelnice: Pavlík 5, Damajka 4, Kopa 4, Kovář 4, Riffler 3, Karafiát 2, Horáček