Zápasy přípravek

Starší přípravka v sobotu zajížděla k derby do Zvole a svého soupeře smetla 22 : 0, po poločase 13 : 0. Naše družstvo je v neúplné tabulce druhé se 36 body, první je Šumperk C se 39 body. Mladší přípravka taktéž v sobotu hrála na hřišti prvního Sudkova, který v předchozích deseti zápasech neztratil ani bod. A naši kluci se celkem drželi, i když nakonec prohráli 3 : 5, po poločase 2 : 3. Po tomto kole je náš tým druhý s 27 body se ztrátou 6 bodů na zmiňovaný Sudkov.

Okresní přebor přípravek

Starší – 15. kolo

TJ SK Zvole – FK Mohelnice  0 : 22  (0 : 13)

Góly FK Mohelnice: Kopa 6, Kovář 6, Pavlík 5, Riffler 4, Strouhal

Mladší – 13. kolo

Sokol Sudkov – FK Mohelnice  5 : 3  (3 : 2)

Góly FK Mohelnice: Oharek, Till, Ruprecht

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *