Žákovské týmy prohrály s Přerovem

Naše žákovské týmy dnes zajížděly v rámci dalšího kola krajského přeboru podruhé za sebou na hřiště soupeře, tentokrát se v Lipníku nad Bečvou utkaly s B-týmy Viktorie Přerov. Starší žáci prohráli 1 : 2 po penaltách, když na branku domácího Jakuba Brauna z 22. minuty odpověděl 2 minuty po přestávce Patrik Zapletal a získali tak do tabulky bod. V následném penaltovém rozstřelu uspěli domácí 4 : 3 a připsali si druhý bod. I po tomto kole vede náš tým tabulku krajského přeboru s 42 body, o 4 body před Černovírem. Mladší žáci dostali od svého soupeře naloženo a domů si vezou porážku 0 : 18, po poločase 0 : 8. Po tomto kole se nacházejí na 8. místě tabulky s 24 body.

19. kolo krajského přeboru žáků

Starší

1. FC Viktorie Přerov B – FK Mohelnice  2 : 1  po penaltách (1 : 1), penalty 4 : 3

Góly FK Mohelnice: 37. Patrik Zapletal

Mladší

1.  FC Vikrorie Přerov B – FK Mohelnice  18 : 0  (8 : 0)

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *