Dorostenci přesvědčivě zvítězili s Velkým Týncem

FK Mohelnice – TJ Sokol Velký Týnec  9 : 0  (0 : 0)

Dorostenci zvítězili v domácím zápase 15. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s dorostenci TJ Sokol Velký Týnec v poměru 9 : 0. Na první pohled přesvědčivý výsledek, ale ten se nerodil snadno. První půle našemu týmu nevyšla. Kluci hráli poněkud vlažně a zahazovali gólové šance. Po přestávce, kdy trenéři udělali několik změn v sestavě, se výkon našeho týmu viditelně zlepšil a kluci soupeři nastříleli 9 gólů. Nejlepším střelcem našeho týmu se stal David Schön. Po zápase jsme na 4. místě tabulky Krajského přeboru Olomouckého kraje s 33 body.

Góly FK Mohelnice: 56. Schön David, 62. Zapletal Dominik, 65. Dočekal Oldřich, 68. Petrecký Adam, 74. Šváb Kamil, 80. Dočekal Oldřich, 82. Schön David, 85. Schön David, 89. Coufal Jan
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Coufal, Rozsypal, Mayer, Petrecký, Petruška, Schön, Srdýnko, Linhart, Kamlar, Dočekal, Šváb, Čank, Malík, Doležal

Informace poskytl Petr Strupek.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *