Muži podlehli rezervě Opavy

FK Mohelnice – SFC Opava B  3 : 4  (0 : 2)

Mužstvo našeho FK Mohelnice prohrálo v dalším přípravném domácím zápase s B-mužstvem SFC Opava v poměru 3 : 4. Náš tým v zápase prohrával už 0 : 3, ale třemi góly Martina Srdýnka, Lukáše Hapala a Jakuba Hymra skóre srovnal. Dalším gólem však hosté rozhodli o svém vítězství. Zápas tak skončil naší porážkou v poměru 3 : 4.

Jaroslav Rolinek (Šumperský deník): „Dnes tomu z naší strany chyběl pohyb a agresivita, soupeř nás přehrával, lépe kombinoval, oproti minulému zápasu v Olomouci jsem tentokrát trochu zklamaný. První gól nás trochu nastartoval, Opava možná pod dojmem jasného vedení polevila, zkrátka přestala hrát a nám se podařilo vyrovnat. Začali jsme více bojovat a najednou to šlo. Z porážky neděláme žádnou vědu, stále je to příprava, kdy zkoušíme hráče.“

Sestava Mohelnice: Hora – Vokoun, Kuba, Pinkava, Heidenreich – Fišara, J. Marák – Hapal, Bača, Svoboda – Kutal. Střídali: Václav, Fiala, Srdýnko, Kožela, Hymr. Trenér: Jaroslav Rolinek