Dorostenci prohráli ve Velkých Losinách

TJ Sokol Lázně Velké Losiny – FK Mohelnice  3 : 1  (1 : 1)

Dorostenci prohráli ve venkovním zápase 13. kola Krajského přeboru s dorostenci TJ Sokol Lázně Velké Losiny v poměru 1 : 3. Na začátku to ale nebylo vůbec špatné, protože se náš tým, před velmi pěknou návštěvou 150 diváků, ujal gólem Oldy Dočekala vedení. A mohlo být ještě lépe, protože si naši vypracovali další gólové šance a jednou domácí dokonce zachránilo břevno. Domácím se ale nakonec před koncem prvního poločasu podařilo srovnat, ve dvou jejich dalších šancích nás podržel brankář Honza Strupek. Druhý poločas už byl smůlovatější, protože se domácím podařilo po dvou našich chybách jít do rychlého vedení. Protože se v průběhu druhého poločasu zranili dva z našich středopolařů, v naší sestavě vznikla trhlina. Ale i přes to všechno se kluci až do konce zápasu snažili nepříznivý vývoj zápasu otočit. To se sice nepodařilo, ale i tak můžeme říct, že jsme prohráli se vztyčenou hlavou.

Góly FK Mohelnice: 26. Dočekal Oldřich.
Sestava FK Mohelnice: Strupek – Petruška, Čank, Rozsypal, Linhart – Srdýnko, Dočekal, Petrecký, Šváb – Schön, Mayer.