Žáci doma se Šternberkem

Starší
FK Mohelnice – FK Šternberk  5 : 0  (2 : 0)

Mladší
FK Mohelnice – FK Šternberk  11 : 0  (8 : 0)

Starší žáci zvítězili v domácím zápase 26. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje se staršími žáky FK Šternberk v poměru 5 : 0 a také naši mladší žáci zvítězili se svým soupeřem v poměru 11 : 0. Starší žáci svůj dnešní zápas začali opět velmi aktivně, ačkoliv se opět ukázala naše velká bolest a to proměňování šancí. Tým potřeboval nový impuls, a tak došlo ke změně sestavy. Kluci se potom začali prosazovat a dali pět velmi pěkných gólů. Hosty jsme pustili pouze do jedné velké šance, kterou ale vychytal Pavel Rozman. Do zápasu také nastoupili žáci mladšího věku, kteří rozhodně nezanechali špatný dojem. Dobrou zprávou je i výkon Vojty Míchala, který dal tři góly. Nyní se budeme připravovat na zápas jara, který sehrajeme s doposud vedoucím Černovírem.

Góly mladších žáků: 1. Brulík Ondřej, 2. Soukup Petr, 6. Soukup Petr, 10. Soukup Petr, 20. Brulík Ondřej, 22. Brulík Ondřej, 26. Bača Filip, 29. Kašpar Antonín, 37. Brulík Ondřej, 42. Vyhlídal Filip, 58. Kašpar Antonín
Góly starších žáků: 24. Míchal Vojtěch, 27. Míchal Vojtěch, 47. Kamlar Jan, 53. Mayer František, 65. Míchal Vojtěch

Informace poskytl Petr Strupek.