Dorostenci podlehli Chomoutovu

FK Sokol Chomoutov – FK Mohelnice  1 : 0  (0 : 0)

Dorostenci remizovali ve venkovním zápase 20. kola Krajského přeboru s dorostenci FK Sokol Chomoutov v poměru 0 : 1. A to velmi nešťastně, protože náš tým byl po celý zápas jednoznačně lepší. Výsledek mohl být zcela jiný, protože domácí po našich velkých šancích vykopávali dvakrát balón z brankové čáry. Rozhodl tak až konec druhého poločasu, kdy nejdříve Kuba Svoboda z přímého kopu nastřelil tyč, avšak na druhé straně po přímém kopu domácích Honza Strupek vyrazil po tvrdé střele balón před sebe a jednomu z hráčů domácích se povedla dorážka. V posledních 10 minutách už se nám nepodařilo zareagovat. Máme tedy za sebou zápas, ze kterého, vzhledem k jeho průběhu a našemu výkonu, mohly být body. O další se musíme pokusit příští sobotu doma s Nemilany.

Sestava FK Mohelnice: Strupek – Petrecký, Gereš, Najman, Rozsypal – Srdýnko, Svoboda, Coufal, Čank, Šincl – Marák. Střídali: Pobucký, Tuleja, Dočekal, Zapletal, Malík, Vitásek.