Žáci doma s Lipníkem

Starší
FK Mohelnice – FK Spartak Lipník nad Bečvou  10 : 0  (5 : 0)

Mladší
FK Mohelnice – FK Spartak Lipník nad Bečvou  10 : 1  (5 : 0)

Starší žáci zvítězili v domácím zápase 20. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje se staršími žáky FK Spartak Lipník n. Bečvou v poměru 10 : 1 a také naši mladší žáci zvítězili se svým soupeřem v poměru 10 : 1. Starší žáci tentokrát zaslouží pochvalu nejenom za výsledek zápasu, ale i za předvedenou hru. Náš tým od samého počátku zápasu nasadil aktivní a agresivní hru, což se vyplatilo hned ve 3. minutě, kdy dal gól Tomáš Kubíček a potom už další góly přibývaly jako na běžícím páse. Na průběhu hry ani na celkovém výsledku se neprojevila početná střídání v našem týmu, kdy do hry nastoupili i mladší hráči a hráči ze střídačky. Kluci až do konce zápasu hráli, jako by byl stav 0 : 0, a až do poslední minuty se snažili o vstřelení gólu. Dnešek je dobrým příslibem do nadcházejícího venkovního derby s Lošticemi. Góly našeho týmu vstřelili Miloslav Pospíšil 3x, Tomáš Kubíček 2x, Pepa Linhart 2x, Vojta Míchal 2x a Honza Kamlar. I zápas mladších žáků se vyvíjel naprosto stejným způsobem. Náš tým měl zcela jasnou převahu a svého soupeře jasně přehrál. Góly našeho týmu vstřelili Ondra Brulík 4x, Willi Urbášek 3x, Peťa Soukup 2x a Matěj Vykydal.

Informace poskytli Petr Strupek a Jiří Vykydal

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *