Dorost s Velkým Týncem jenom za bod

TJ Sokol Velký Týnec – FK Mohelnice  4 : 4  (2 : 2)

Dorostenci remizovali ve venkovním zápase 16. kola Krajského přeboru s dorostenci TJ Sokol Velký Týnec v poměru 4 : 4. To není dobrá vizitka, zvlášť když hraje 3. tým průběžné tabulky s týmem beznadějně posledním. Zápas pro náš tým nezačal vůbec dobře, když udělal náš gólman udělal hrubku, čehož jeden z hráčů domácích hlavičkou využil. Po skončení prvního poločasu bylo 2 : 2. I druhý poločas měl hodně daleko k ideálu. Domácí se nejdříve dostali do vedení 3 : 2, které se našemu týmu podařilo obrátit na 3 : 4, aby naopak hubené vedení ztratil v předposlední minutě. Celkově se z našeho pohledu jednalo o zápas nevyvedený. Kluci dělali chyby v defenzívě, byli špatní i v dalších herních ohledech a tradičně jako v předchozích zápasech spálili kupu šancí. Ze hry jsme dali jenom jeden gól, jinak ostatní tři byly z penalty, přímého a rohového kopu. Do příštích zápasů se rozhodně musíme zlepšit. Góly našeho týmu vstřelili Petr Čank, Petr Vitásek a Kuba Svoboda.