Starší
FK Mohelnice – FK Jeseník  1 : 2  (0 : 2)

Mladší
FK Mohelnice – FK Jeseník  1 : 2  (1 : 0)

Starší žáci prohráli v domácím zápase 20. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje se staršími žáky FK Jeseník v poměru 1 : 2 a také naši mladší žáci prohráli se svým soupeřem v poměru 1 : 2. Starší žáci tentokrát nastoupili proti soupeři v rámci soutěže z nejtěžších a bylo to od samého počátku znát. Jeseník se od samého počátku prezentoval velmi dobrým fotbalem založeným na výkonu zejména záložní řady. Do kabin se v poločase šlo za stavu 0 : 2, kdy první gól jsme dostali z rohového kopu a ten druhý po protiútoku hostů po rozehrání standardní situace, která se vůbec nepovedla. Ve druhém poločase to však na hřišti byla úplně jiná písnička. Náš tým převzal iniciativu, soupeře zatlačil, vytvořil si několik slibných šancí a jednou jsme skórovali. Víc jak korekci stavu na 1 : 2 jsme už bohužel nezvládli. Ovšem kluci určitě za předvedenou hru a nasazení ve druhém poločase zaslouží pochvalu. Gól našeho týmu vstřelil Franta Mayer. Zápas tak skončil naší porážkou v poměru 1 : 2. V zápase proti Jeseníku náš tým od samého počátku byl ve veliké početní nevýhodě. Protože zatímco hosté mohli do druhého poločasu nasadit čerstvou sedmičku hráčů, náš tým měl jenom jednoho hráče na střídání. I tak kluci ale bojovali, za což si zaslouží pochvalu. Gól našeho týmu vstřelil Ondra Brulík.