Informace pro fanoušky před zápasem s Holicí

Před prvním jarním domácím zápasem přinášíme našim fanouškům pár informací. Stejně jako po celou podzimní část bude občerstvení zajištěno prostřednictvím pojízdného stánku, který se bude nacházet vedle pokladny  u vstupu na hřiště s umělým povrchem. Zároveň je to poslední domácí utkání A-mužstva, kdy bude občerstvení obstaráno tímto způsobem a na tomto místě. Od zápasu se Spartakem Hulín, který se hraje v sobotu 9. 4. bude zprovozněn nově vybudovaný stánek, který se bude nacházet zhruba na místě původního stánku před rekonstrukcí stadionu. Zrekonstruovány byly také toalety, ty budou přístupné již na nadcházejícím zápase s HFK. Vstup na tribunu bude umožněn bočním  vchodem na hřiště s umělou trávou, průchod  mezi tribunami vedle Restaurace Sport bude uzavřen. Od dalšího domácího zápasu bude vstup na stadion možný  i tímto průchodem, zároveň se zde bude nacházet i pokladna. Maminkám s kočárky bude zpřístupněn vstup na hřiště s umělým povrchem.  Chtěli bychom požádat fanoušky, aby pokud možno využili  míst k sezení na tribunách, jejich kapacita je dostatečná. O koordinaci fanoušků při vstupu na stadion se budou starat pořadatelé.

Chtěl bych Vás informovat také o tom, že Výkonný výbor klubu intenzivně pracuje na přípravě oslav 70. let od založení klubu, které proběhnou 18. 6. 2016. O dalším průběhu jejich příprav a programu Vás budeme průběžně informovat.

Za celý Výkonný výbor bych Vás chtěl srdečně pozvat na tento první zápas v jarní části. Jedná se o utkání, které je z pohledu tabulky nesmírně důležité. Proto věřím, že dorazíte v co největším počtu. Vaši podporu budou hráči potřebovat. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Erik Kappel, člen VV FK Mohelnice

 

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *