Víkendové zápasy mládeže

Přinášíme Vám informace o výsledcích víkendových zápasů mládežnických týmů našeho FK Mohelnice.

Dorostenci v dalším domácím přípravném zápase prohráli s dorostenci SKP Slovan Moravská Třebová v poměru 1 : 2. Tento zápas se našim dorostencům doopravdy nepovedl. Kluci celý zápas hráli bez chuti a nasazení a jejich výkon zůstal za očekáváním. Celkový výsledek určily i zbytečné chyby v defenzívě, kdy náš tým svému soupeři dvakrát doslova namazal. Naopak na naší straně se dokázal gólově prosadit jenom Radek Marák. Vzhledem k náročné a dlouhé zimní přípravě, kdy fotbalem trávili mnoho času, kluci dostali do dalšího středečního přípravného zápasu volno na pročištění hlavy.

Starší žáci v dalším domácím přípravném zápase zvítězili se staršími žáky TJ Jiskra Rýmařov v poměru 4 : 2. I v tomto zápase můžeme jeho průběh a celkový výsledek hodnotit tak na půl. Náš tým sice do zápasu nastoupil oslabený o čtyři klíčové hráče, kteří jsou toho času nemocní, a tito museli být nahrazeni hráči mladšího věku. I přes to se první poločas povedl, protože skončil za stavu 2 : 0. Na počátku druhého poločasu však přišel herní výpadek našeho týmu a srovnání stavu na 2 : 2. Po té, co trenér Petr Strupek hráčům hlasitě domluvil, tito opěr převzali otěže a dvěma dalšími góly strhli zápas na svoji stranu.

Informace poskytli Jaroslav Rolinek a Petr Strupek.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *