Zahájení přípravy A mužstva

Dnešním dnem byla zahájena příprava našeho A mužstva mužů.

Hráče čeká přípravné období, před startem krajského přeboru, kdy 3. 8. od 17:00 přivítáme celek z Čechovic.

Plán přípravy:

13.7 17.30 Zápas Loštice (V)
18.7. 17.30 Zápas Litovel (D)
20.7 Soupeř v jednání
27.7. čas bude upřesněn Postřelmov (D)

Oproti loňské sezóně dojde k pár kosmetickým úpravám v podobě složení kádru.

Vyšší soutěž si jde vyzkoušet náš loňský nejlepší střelec s 21 góly, Ondra Brulík, který v příští sezoně bude hrát za HFK Olomouc.

Pro příští ročník bude u nás i nadále působit Martin Kotůlek, kterému bylo hostování z HFK Olomouc prodlouženo o další sezonu.

Gólově nahradit Ondru by měli dva noví hráči. Jedním z nich je loni 2. nejlepší střelec Olomouckého KP s 28 brankami, Aleš Foukal z FC Dolany.
Druhým hráčem je Jan Lukáš, který je odchovancem FC Slovácko, v jehož dresu zapsal starty v nejvyšší soutěži a vstřelenou branku. Další starty si připsal v 2. nejvyšší české soutěži v barvách Třince a Frýdku Místku. Poslední ročníky působil v soutěžích na Znojemsku, kdy vždy byl na čele tabulky střelců. Loni vstřelil 31 branek v 23 utkáních, do kterých nastoupil.

Pevně věříme, že se klukům bude střelecky dařit i u nás. Navíc stále je možné, že posílení směrem dovnitř kádru ještě není uzavřeno a v našem dresu se v další sezoně objeví i další hráči.

Pozvánka na členskou schůzi FK MOHELNICE, z.s.

Výkonný výbor FK Mohelnice, z. s.,

1.Máje 14,

Mohelnice 789 85

 

V Mohelnici, dne 23. 5. 2024

 

Vážení,

rádi bychom Vás touto cestou informovali o skutečnosti, že dne 24. 06. 2024, od 17,00 hod., proběhne v kiosku na mohelnickém stadionu – ČLENSKÁ SCHŮZE týmu FK Mohelnice, z. s..

Schůze se mohou zúčastnit všichni řádní členové FK Mohelnice, kteří mají uhrazený svůj členský poplatek pro daný rok.

P R O G R A M :

 

 1. zahájení, volba předsedajícího

  2. prezence členů

  3. schválení programu jednání členské schůze

  4. vystoupení předsedy VV FKM, zhodnocení roku 2023

  5. zprávy trenérů o stavu jednotlivých kategorií FKM za rok 2023

  6. zpráva o hospodaření FKM za rok 2023

  7. zpráva kontrolní komise FKM za rok 2023

  8. diskuze

  9. schválení usnesení, závěr

 

S pozdravem,

 

Výkonný výbor FK Mohelnice

Zakončení přípravy A mužstva a Dorostu

Áčko dnes porazilo 2-1 Medlov, Dorost 3-2 Lanškroun.
Hodnocení trenéra obou kategorií Romana Kuby:
A-Muži, dnešní zápas byl z naší strany nejpovedenějším z celé zimní přípravy. Především 1. poločas. Druhý poločas Medlov převzal iniciativu a byl lepší v mezihře. Zápas nabídl mnoho šancí a bylo se na co dívat. Pro nás to byla velmi kvalitní prověrka s lídrem krajského přeboru.
Dorost: Nechci zde do podrobně rozebírat věci, které se během zimní přípravy prohnaly kabinou Dorostu, ale něco málo zmíním. Pravda je taková, že několik hráčů skončilo. Už jsem i slyšel povídky, jak trenéři vyhazují hráče, jak je nutí, že mají upřednostnit fotbal před školou atd…. Jsou to čisté nesmysly a každý kdo tohle šíří, o tom nic neví. Všem hráčům jsme na prvním tréninku řekli, že škola je číslo jedna. Později až budou mít po škole, tak je to zase zaměstnání. Fotbal je jenom zábava. Ale i ta zábava(fotbal), má nějaká svá pravidla. Především, když nemůžeš přijít na trénink omluv se!! S tím měla řada hráčů problémy, mysleli si, že nemusí trénovat, ale hrát budou. Když takovému hráči, který 5 – 6x nepřijde na trénink a neomluví se, přijde o víkendu na zápas a myslí si, že bude hrát, tak je jasné, že nebude. Nejdřív si dotrénuje to, co zameškal a svým přístupem nás přesvědčí o tom, že má fotbal rád a chce hrát za FKM. Víme, že náš Dorost na tom není v tabulce nejlíp, ale to co VÍME a nesmírně si VÁŽÍME je, že teď máme v kádru 17 – 18 hráčů, kteří mají disciplínu, a svým přístupem k fotbalu nám ukazují, že má smysl pracovat s mladými odchovanci.
Za vedení klubu přidáváme pochvalu trenérskému týmu Dorostu (Roman Kuba a Josef Mikeš) – za progres, který udělalo mužstvo v rámci celé zimní přípravy! Poděkování směřuje i k hráčům, za jejich přístup! Největší odměnou jim budou výsledky v soutěži a odpoutání se od dna tabulky KP Dorostu.

Zimní příprava A mužstva a celku dorostu

Po delší odmlce se Vám ozýváme s plánem přípravy A mužstva mužů a dorostu.
Áčko i dorost začali zimní přípravu. Přes zimní období se oba týmy budou připravovat společně. Náročné tréninky hráčům zpestřují i kruhové tréninky.
Zde je seznam přípravných utkání, které odehrajeme v Mohelnici na umělé trávě:
A muži
27. 1. 10.00 Mor.Třebová
3. 2. 10.00 Litovel
10. 2. 10.00 Olešnice
17. 2. 10.00 Postřelmov
3. 3. 13.00 Medlov
Dorost
4. 2. 9.00 Bruntál
11. 2. 9.00 Moravičany
18. 2. 9.00 Mor.Třebová
25. 2. 9.00 Černovír
3. 3. 9.00 Lanškroun
Zároveň Vás chceme informovat, že u našich dorostenců, po vzájemné dohodě, skončil dlouholetý mládežnických trenér Martin Petřík. Tímto mu chceme poděkovat a přejeme mu jen to nejlepší!! Mužstvo dorostu přebírá trenérská dvojice Roman Kuba a Josef Mikeš. I jim přejeme hodně úspěchů v této pozici.

ČLENSKÁ SCHŮZE FK MOHELNICE, z.s. 2023

Vážení,

rádi bychom Vás touto cestou informovali o skutečnosti, že dne 13. 06. 2023, od 17,00 hod., proběhne v kiosku na mohelnickém stadionu – ČLENSKÁ SCHŮZE týmu FK Mohelnice, z. s.. Schůze se mohou zúčastnit všichni řádní členové FK Mohelnice, kteří mají uhrazený svůj členský poplatek pro daný rok.

P R O G R A M :

1. zahájení, volba předsedajícího

2. prezence členů

3. schválení programu jednání členské schůze

4. vystoupení předsedy VV FKM, zhodnocení roku 2022

5. zprávy trenérů o stavu jednotlivých kategorií FKM za rok 2022

6. zpráva o hospodaření FKM za rok 2022

7. zpráva kontrolní komise FKM za rok 2022

8. diskuze

9. schválení usnesení, závěr

 

S pozdravem,

Výkonný výbor FK Mohelnice

Nábor nových hráčů ročníky 2015 – 2018

Dovolte nám Vás pozvat na nábor nových členů FK Mohelnice, 11. nebo 24. května, od 16:00 hod. na fotbalovém stadionu v Mohelnici. Pokud je Vaše dítě jiného roku narození, určitě dorazte také, trenéři dítě zapíší a určí správnou kategorii. Těšíme se na nové fotbalisty a fotbalistky.