Napsali o nás: Mohelnice má nového trenéra, ale pořád čeká na výhru

SK Jiskra Rýmařov – FK Mohelnice  2 : 1  (2 : 0)

Fotbalová Mohelnice má za sebou první utkání pod vedením nového trenéra, ani v sobotu na hřišti Rýmařova se však kýžené výhry nedočkala, za svůj výkon se ale hosté nemusí stydět. „Zápas hodně ovlivnily dvě hrubé chyby, které jsme udělali v úvodu utkání, potom jsme předváděli asi takový fotbal, který chceme hrát, jenže jsme se nemohli dlouho prosadit v koncovce,“ prozradil úvodem Deníku Dušan Žmolík, nový lodivod Mohelnice, který na lavičce vystřídal dosavadního kouče Karla Trnečku. Domácí Rýmařov si vytvořil dvoubrankový náskok již po necelé půlhodině hry, když se trefili Vajdík a Kocúr. Mohelnice si pak do přestávky vypracovala největší šance ze standardek, ale pokusy Šichora a Woitka pokaždé zamířily mimo branku. Ve druhém dějství hosté ještě více zvýšili svou aktivitu, jenže nebezpeční dokázali být pouze po šestnáctku. Až v 78. minutě snížil Martin Kotůlek a drama bylo na světě. „Závěr byl o tom, jestli se nám podaří vyrovnat nebo ne, zkrátka jsme hráli vabank. Soupeř pak několikrát zahrozil z rychlých protiútoků,“ uvedl dále Dušan Žmolík.

„Co se týká herního projevu, hodnotím zápas i přes prohru pozitivně. Kluci na hřišti nechali všechno, chtěli hrát fotbal, dobře plnili taktické pokyny, ale jak už jsem říkal, rozhodly ty dvě hrubky ze začátku utkání,“ uzavřel své hodnocení Dušan Žmolík, kterému tak premiéra na mohelnické lavičce výsledkově příliš nevyšla. Aktuálně předposlední celek Moravskoslezské ligy tedy i po osmi soutěžních zápasech stále čeká na premiérovou výhru, když doposud má na kontě tři remízy a pět porážek.

SK Jiskra Rýmařov – FK Mohelnice  2 : 1  (2 : 0)

Branky: 6. Vajdík, 23. Kocúr – 78. Kotůlek. Rozhodčí: Páral – Lysák, Malčánek. ŽK: J. Furik, Šupák – 40. Yimuran, Fišara, Knýř. Diváci: 180.
Sestava FK Mohelnice: Hora – Hlavsa, Kuba, Liu (73. Pezzotti), Knýř – Fišara (66. Kotůlek), Šichor, Svoboda, Yimuran (46. Ivan), Vokoun – Woitek. Trenér: Dušan Žmolík.

Autor: p. Miroslav Pergl, Šumperský deník
Zdroj: http://sumpersky.denik.cz/fotbal_region/mohelnice-ma-noveho-trenera-ale-porad-ceka-na-vyhru-20170923.html

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *